• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » ” احمدی نژاد گوش ملک عبدالله را پبچاند”
  کد خبر : 686654

  ” احمدی نژاد گوش ملک عبدالله را پبچاند”

  ” احمدی نژاد گوش ملک عبدالله را پبچاند” Reviewed by Farnaz on Jul 31Rating: دعوت از سران عرب برای حضور در اجلاس عدم تعهد که نیمه اول شهریور ماه سال جاری به میزبانی ایران برگزار خواهد شد در حال انجام است. این اجلاس به دلیل شرایط منطقه و حضور دیگر کشورهایمتعهد در مختصات دیپلماتیک خاور…

  " احمدی نژاد گوش ملک عبدالله را پبچاند" Reviewed by Farnaz on Jul 31Rating:

  دعوت از سران عرب برای حضور در اجلاس عدم تعهد که نیمه اول شهریور ماه سال جاری به میزبانی ایران برگزار خواهد شد در حال انجام است. این اجلاس به دلیل شرایط منطقه و حضور دیگر کشورهایمتعهد در مختصات دیپلماتیک خاور میانه برای تمامی کشورها حائز اهمیت است.

  دعوت نامه شاه عربستان که قرار بود توسط وزیر امور خارجه تسلیم گردد با رویکرد تنبیهی دولت ایران از حیث دیپلماتیک منتفی شد و تنها از طریق کانال های جاری دیپلماتیک به سران سعودی ارسال گردید.

  نیز در مورد دعوت از دولت آل خلیفه در بحرین قرار بود فرستاده ویژه احمدی نژاد حامل این پیام باشد که این امر با توجه به اینکه روابط ایران و بحرین به خاطر رفتار وحشیانه آل خلیفه به شیعیان به سطح کاردار تنزل یافته است از همین مجرا به دولت بحرینی رسید.
  همواره نحوه استقبال و برخورد دیپلماتیک کشورهای مقابل در تعاملات و دید و بازدیدهای سیاسی برای دولت ها مهم بوده است و به نوعی وجاهت و مقبولیت دولت را در جوامع بین المللی نشان می دهد. با عنایت به این حساسیت ها رویکرد دولت احمدی نژاد در چند وقت اخیر فعال و حتی نسبتا تند هم بوده است. این واکنش ها نسبت به رفتار غلط دولت ها می تواند به تفهیم اثرگذاری دیپلماتیک کشور در اذهان جهانی کمک کند. در واقع این سیر ممکن است جبران کم کاری های گذشته دیپلماتیک در دولت های قبلی باشد که با هراس از تحکم در گفتمان ها بین المللی همواره رویه ای دست به عصا را پیشه کرده بودند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • نام شما...

   دولت فعلی هم همچین دیپلماسی استادنداردی نداره بیخود پز ندین بابا

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.