• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » فوتبال ایران گشت ارشاد می‌خواهد!
  کد خبر : 686405

  فوتبال ایران گشت ارشاد می‌خواهد!

  فوتبال ایران گشت ارشاد می‌خواهد! Reviewed by Farnaz on Jul 31Rating:  زیاد عجله نکنید. جمله “به گشت ارشاد فوتبالی نیازمندیم”، تبلیغاتی نیست. می خواهیم ازاین طریق حرف خود را به مسئولانی که وظیفه سنگین آنها، حمایت از حق مردم و جلوگیری از به وجود آمدن فساد، رفتارهای غیراخلاقی و پولشویی است، برسانیم و از آنها…

  فوتبال ایران گشت ارشاد می‌خواهد! Reviewed by Farnaz on Jul 31Rating:

   زیاد عجله نکنید. جمله “به گشت ارشاد فوتبالی نیازمندیم”، تبلیغاتی نیست. می خواهیم ازاین طریق حرف خود را به مسئولانی که وظیفه سنگین آنها، حمایت از حق مردم و جلوگیری از به وجود آمدن فساد، رفتارهای غیراخلاقی و پولشویی است، برسانیم و از آنها بخواهیم خیلی سریع گام به میدان بگذارند. هر روز که می گذرد، دیر می شود و مبادا روزی برسد که دیگر …

  هرساله میلیاردها تومان در فوتبال این مملکت هزینه می شود وهیچ کس هم در قبال آن پاسخگو نیست. همین هم باعث شده افرادی که حتی خواندن و نوشتن بلد نیستند، به عنوان دلال وارد این رشته شوند. امروز حتی شاهد آن هستیم که به راحتی مدیران باشگاه ها، مربیان، بازیکنان و حتی برخی خبرنگاران به این عنوان فعالیت دارند. چرا هیچ کسی در این ارتباط گام به میدان نمی گذارد؟
  در این چند سال همیشه در زمان فصل نقل و انتقالات صحبت از برخورد می کنیم. مدیران فدراسیون فوتبال هم هرکدام برای تیتر یک شدن در مطبوعات، مصاحبه های خوب و رنگارنگ انجام می دهند که با دلالان برخورد می کنیم؛ اما هر سال دریغ از پارسال! واسطه ها نیز با قدرت تر از سال قبل فعالیت می کنند و حتی دفاتر شیک برای خود دست و پا کرده اند.
  خیلی جالب است که دلالان خود را از دادن مالیات هم معاف کرده و از بازیکنان یا مربیان مدارک محکمی مثل چک های حامل و سفته می گیرند و بازیکنان را زیر سلطه خود دارند تا یک موقع به سرشان نزند که نخواهند حق آنها را بدهند. آن وقت است که این مدارک وارد میدان می شود!
  در این چند سال ارگان های مهمی چون قوه قضاییه، دیوان محاسبات و سازمان های نظارتی دیگر در این خصوص چه کاری انجام داده اند؟ مگر هزینه هایی که در فوتبال می شود، از جیب مردم و بیت المال نیست؟ پس چرا در قبال این هزینه ها سکوت می شود و انگار نه انگار که خبری است؟
  مگر مردم عادی در کشورمان خیلی راحت پول در می آورند که اینقدر راحت در فوتبال پول بیت المال را هزینه می کنیم؟ آیا تا به حال از خودمان پرسیده ایم که این بازیکنان میلیونی و میلیاردی، چقدر برای این پول عرق می ریزند و زحمت می کشند؟ چرا کسی وارد میدان نمی شود تا طرحی نو دراندازد؟

  گشت ارشاد برای فوتبال نیاز است چرا که همه چیز در آن به هم ریخته و هر کس که می تواند و از دستش می رسد، از این پول بی زبان به جیب می زند. وقتی جرمی در کشور اتفاق می افتد، نیروی انتظامی واکنش نشان می دهد و شاید در کمتر از چند ساعت متخلفین و مجرمین دستگیر شوند؛ اما در فوتبال برخی ناپاکان درآمدشان به چند صد میلیون و میلیارد هم می رسد و هیچ کس هم نظارت نمی کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.