• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » بیماری میرحسین و کروبی پابرجاست
  کد خبر : 686315

  بیماری میرحسین و کروبی پابرجاست

  بیماری میرحسین و کروبی پابرجاست Reviewed by Farnaz on Jul 31Rating: محمد حسین استادآقا کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با فارس، درباره اظهارات اخیر خاتمی و مشروط کردن حضورش در انتخابات به رفع حصر موسوی و کروبی، اظهار داشت: تسامحی که نظام نسبت به مدیران فتنه 88 که خاتمی نیز یکی از آنها بود نشان…

  بیماری میرحسین و کروبی پابرجاست Reviewed by Farnaz on Jul 31Rating:

  محمد حسین استادآقا کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با فارس، درباره اظهارات اخیر خاتمی و مشروط کردن حضورش در انتخابات به رفع حصر موسوی و کروبی، اظهار داشت: تسامحی که نظام نسبت به مدیران فتنه 88 که خاتمی نیز یکی از آنها بود نشان داد باعث توهم این افراد شد و تصور کردند که نظام به آنها نیاز دارد و می‌توانند با شرط‌گذاری، مطالبات غلط خود را دنبال کنند.

  استادآقا با تاکید بر اینکه اصلاح‌طلبان انتخابات ریاست‌جمهوری را فرصتی می‌دانند که پیشینه زشت خود را در سال‌های گذشته و به ویژه در فتنه 88 کمرنگ کرده و از حافظه تاریخی مردم پاک کنند افزود: آنها می‌خواهند خود را در سطح تصمیم‌گیری‌های کلان کشور مشارکت دهند و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای برای اشتباهات گذشته به صحنه بازگردند.

  این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: مَثَل امروز خاتمی همانند پرنده کوچکی است که روی چنار بزرگ و تنومندی نشست و خطاب به آن درخت گفت بنشین که می‌خواهم پرواز کنم و چنار به آن پرنده پاسخ داد تو کی آمدی که ما نفهمیدیم؟

  * اصلاح‌طلبان فکر کرده‌اند به صحنه نیایند اتفاقی می‌افتد

  وی خاطرنشان کرد: نظامی که فتنه 88 و انتخابات مجلس نهم را با مشارکت بیش از دوره‌های گذشته پشت سر گذاشت هیچ تناسبی با شرط گذاری‌های خاتمی ندارد و آقایان می‌توانند در دنیای خیالی خود شرط گذاری کنند و فکر کنند که اگر وارد صحنه رقابت نشوند اتفاق مهمی می‌افتد.

  استادآقا به تقسیم کار فتنه‌گران در انتخابات مجلس نهم اشاره و تصریح کرد: اصلاح‌طلبان می‌خواستند با عدم مشارکت، حضور مردم را کاهش دهند اما وقتی میزان مشارکت مردم را دیدند خاتمی مجبور شد در روستایی کوچکی رای خود را به صندوق بیندازد.

  این کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر لزوم توبه فتنه گران در خیانت به نظام یادآور شد: اگر مردم و نظام توبه آنها را پذیرفت آن زمان می‌توانند صحبت از حضور در انتخابات به میان بیاورند.

  * موسوی و کروبی در ید حفاظت نظام هستند نه در حصر

  وی درباره حصر سران فتنه گفت: آنچه که آقای خاتمی برایش شرط گذاشته اصلا حصر به حساب نمی‌آید بلکه حفاظت نظام از جان موسوی و کروبی است چرا که پس از خیانت آنها در سال 88 ممکن بود مردم خشمگین در حرکتی خود جوش به آنها صدمه بزنند و همانطور که شاهد بودیم تجمعاتی نیز مقابل خانه آنها برگزار شد لذا نظام با کرامت خود قصد حفاظت از این افراد را دارد.

  استادآقا با تاکید بر اینکه موسوی و کروبی در ید حفاظتی نظام هستند و اگر نظام دست خود را از سر آنها بردارد ممکن است برای فتنه‌انگیزی به سراغ‌شان بیایند، افزود: احتمال سوء استفاده دشمن برای آسیب زدن به موسوی و کروبی و منتسب کردن آن به نظام نیز وجود دارد. 

  به گفته وی خاتمی در حال حاضر در عرصه سیاسی جایی ندارد و حتی رای دادن وی در انتخابات مجلس نیز مورد توجه مردم قرار نگرفت اما حالا می‌خواهد با یادآوری نام یارانش خود را مطرح کند در حالی که جمع صفرها عددی درست نمی‌کند.

  * میکروب و بیماری موسوی و کروبی از سال 88 هنوز رفع نشده است

  استادآقا درباره پیشنهادات اخیر کروبی به خاتمی نیز اظهار داشت: کروبی و میر حسین دریک دوره نقاهت سیاسی به سر می‌برند و بیماری و میکروبی که در سال 88 به جان آنها افتاد هنوز رفع نشده است. لذا اظهار نظر آنها مورد توجه نیست چرا که آنها در سال88 وقتی که مشاور داشتند آن تحلیل‌های غلط را ارائه می‌دادند وای به حال امروز که در خانه هستند و اطلاعات خاص و مشاوره‌ای ندارند.

  وی درباره تاکید اصلاح طلبان بر رای 14 میلیونی سال 88 گفت: اصلاح طلبان باگذشت زمان می‌خواهند مشارکت 13 میلیونی در سال 88 را افزایش دهند. این جمعیت 13 میلیونی به 4 میلیون و در 25 خرداد 89 به 500 هزارنفر و بعدها به 5 هزار نفر کاهش یافت.

  * 13 میلیون 88 دیگر پای حرف اصلاح‌طلبان نمی‌ایستند

  این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه آن 13 میلیون در سال 88 با رای به موسوی می‌خواستند مطالبات واقعی خود را دنبال کنند خاطرنشان کرد: آنها با مشاهده خیانت موسوی از وی فاصله گرفتند. البته جمع محدودی از آنها با وی باقی ماندند اما این در حالی است که اکثر آن 13 میلیون جزء بدنه مردم هستند و در انتخابات مجلس نهم مشارکت چشم‌گیری داشتند.

  وی افزود: بنابراین این 13 میلیون دیگر در سبد رای این جریان نیستند و این خود تقلب مجددی است که از سوی رسانه‌های اصلاح طلب دنبال می‌شود؛ این 13 میلیون در صحنه سیاسی و اجتماعی پای اهداف این جریان نمی‌ایستند لذا بایداین افراد فکری به حال 4 و 5 هزار نفر حامی خود کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۵)  • احمد داودی

   توهین به مردان انقلاب لگه ننگ است برای یگ نظام اسلامی وحگومتی

  • محمد

   اصلا دیگه مرکب هاشمی خاتمی و موسوی برای مردم رنگی نداره….
   خاتمی که اصلا شرکت نکنه ابروش بیشتره…
   اخه جنبه باخت نداره …
   اگر باز رئیس جمهور نشه یه فتنه ای چاق میکنه…..

  • جواد

   وقتی مجرمیت آقایان کروبی، موسوی و خاتمی بر سخنگوی قوه قضا و آگاهان نیروی اطلاعات محرز است چرا آقایان را رسما و با آیین قانونیش محاکمه و مجازات نمی‌کنند. خواست و رای ملت برای ایشان بی ارزش است وگرنه به خواست مردم به خشم آمده از موسوی و کروبی توجه میکردند.
   ۸۸ آزمونی بود که باعث شد خیلی‌ها تا آخر دنیا چاره‌ای جز دروغ و مغلطه‌گویی نداشته باشند.

  • مرد

   استاد ظاهر امر نشون میده شما بیشتر تو رویای یه ذره چشم باز کنی متوجه
   همه چیز میشی نیازی به توضیح نیست

  • ابراهیم

   آقای استاد آقا الان مردم به این نتیجه رسیدن که به اشتباه احمدی نژاد و انتخاب کردن و الان میخوان اصلاحش کنن و فقط و فقط خاتمی رو میخوان.. فقط خاتمی

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.