• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » خانم ها لطفا قید رانندگی را بزنند!
  کد خبر : 686287

  خانم ها لطفا قید رانندگی را بزنند!

  خانم ها لطفا قید رانندگی را بزنند! Reviewed by Farnaz on Jul 31Rating: تاکنون این تصور وجود داشته است که زنان، رانندگان بدی هستند، اما اکنون تحقیقی ادعا می‌کند که زنان علاوه بر رانندگی بد، در پشت فرمان، عجول نیز می‌باشند. تحقیقی که در آن بیش از 3800 راننده در سرتاسر کشور آمریکا، مورد نظرسنجی…

  خانم ها لطفا قید رانندگی را بزنند! Reviewed by Farnaz on Jul 31Rating:

  تاکنون این تصور وجود داشته است که زنان، رانندگان بدی هستند، اما اکنون تحقیقی ادعا می‌کند که زنان علاوه بر رانندگی بد، در پشت فرمان، عجول نیز می‌باشند.

  تحقیقی که در آن بیش از 3800 راننده در سرتاسر کشور آمریکا، مورد نظرسنجی قرار گرفتند، دریافت که علیرغم وجود قوانین، حدود 30 درصد از افراد شرکت کننده در نظرسنجی، هنگام رانندگی، به ارسال پیام کوتاه، می‌پردازند.

  از این افراد، 83 درصد، به خاطر رفتن به محل کار رانندگی می‌کنند و افرادی که رفت و آمد طولانی‌تری داشتند، سطح استرس بالاتری داشتند.

   در این تحقیق، 61 درصد از زنان، عصبانی شدن هنگام رانندگی را تائید کردند، این در حالی بود که این میزان برای مردان، 56 درصد بود.ضمن آنکه، احتمال عصبانی شدن دختران و زنان جوانان، بیشتر از افراد مسن بود.

  به نوشته میل آنلاین، به گفته کارشناسان، رانندگان باید راهکارهائی همچون گوش کردن به موسیقی آرام هنگام رانندگی، زود حرکت کردن و غیره را برای کاهش این عصبانیت‌ها به کار گیرند.

  اکنون در بسیاری از ایالت‌های آمریکا قانون منع پیام نوشتن هنگام رانندگی وجود دارد و در ده ایالت از جمله نیویورک و کالیفرنیا، استفاده از وسائل دستی الکترونیکی نیز، ممنوع می‌باشد

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • اصغر روستائي

   پاراگراف نخست را در پايان بگذاريد تا توي ذوق نخورد … در جمله اول خيال كردم تبرئه مي كنيد ولي پشت بند آن همه چيز را خراب كرديد …

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.