• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » سردار نقدي: مداحان مردم را نسبت به ماهواره بيدار و دعوت به توبه كنند
  کد خبر : 681738

  سردار نقدي: مداحان مردم را نسبت به ماهواره بيدار و دعوت به توبه كنند

  سردار نقدي: مداحان مردم را نسبت به ماهواره بيدار و دعوت به توبه كنند Reviewed by Aryan on Jul 29Rating: رييس سازمان بسيج مستضعفين گفت: وعاظ و مداحان اگر مي‌خواهند در شب‌هاي قدر روشنگري كنند، مردم را نسبت به ابزار شيطاني ماهواره بيدار و آنان را به توبه دعوت كنند. سردار محمدرضا نقدي طي سخناني…

  سردار نقدي: مداحان مردم را نسبت به ماهواره بيدار و دعوت به توبه كنند Reviewed by Aryan on Jul 29Rating:

  رييس سازمان بسيج مستضعفين گفت: وعاظ و مداحان اگر مي‌خواهند در شب‌هاي قدر روشنگري كنند، مردم را نسبت به ابزار شيطاني ماهواره بيدار و آنان را به توبه دعوت كنند.

  سردار محمدرضا نقدي طي سخناني در مراسم معرفي الگوي امر به معروف در بسيج كه با حضور فرماندهان حوزه‌ها و پايگاه‌هاي مقاومت در سطح ناحيه چهار كربلا در تهران برگزار شد، با اشاره به تلاش‌هاي دشمنان براي ضربه زدن به انقلاب و نظام تصريح كرد: انقلاب ضربه‌اي كاري و موثر به جهان استكبار وارد كرد و در واقع تبري ابراهيمي بود كه بر پيكر بت‌هاي زمانه وارد شد و آنها را در هم شكست.

  وي با بيان اينكه سلاح انقلاب سلاح فرهنگ بود، ادامه داد: آنچه پيروزي انقلاب اسلامي را رقم زد و مستكبران را در هم ريخت، فرهنگ، تفكر و ارزش‌هاي اين انقلاب بود. دشمن از راه‌هاي مختلفي مانند بمب‌گذاري، ترور شخصيت‌هاي انقلاب، ايجاد اغتشاش و حتي تحميل جنگ و به هم ريختن مرزهاي كشور تلاش كرد تا انقلاب را از پاي در آورد اما از هيچ يك از آنها طرفي نبستند و راه به جايي نبردند بلكه انقلاب با اين هجمه‌ها هر روز قوي‌تر شد.

  رييس سازمان بسيج مستضعفين با بيان اينكه دشمن متوجه شد كه از راه توپ و تفنگ نمي‌تواند به انقلاب ضربه‌اي وارد كند، افزود: آنها پس از مدتي كه از اقدامات خود نتيجه نگرفتند، رويه‌شان را تغيير دادند. شرايط، آنها را به اين باور رساند كه ستيز نظامي و تروريستي با انقلاب و ملت ايران روز به روز انقلاب را مستحكم‌تر مي‌كند، لذا محور حركت اصلي خود را به تهاجم فرهنگي تغيير دادند. آنها دريافتند كه جوهر مقاومت ملت ايران ايمان است و بنابراين تمام توان خود را روي آنكه ايمان مردم را از بين ببرند، متمركز كردند.

  وي اظهار كرد: دشمن از راه‌هاي مختلفي تلاش كرد تا ايمان مردم را بگيرد. مواد مخدر، گسترش استفاده از مشروبات الكلي و تهيه فيلم‌ها و كتاب‌هاي فاسد جزو نقشه‌هاي دشمنان بود. بهاييت را براي نابودي شيعه و وهابيت را براي نابودي سني به وجود آوردند و فرقه‌هاي عجيب و غريبي را كه هرروز بيشتر مي‌شود براي منحرف كردن عاشقان اهل بيت (ع) از مسير اصلي ترويج دادند. پيغمبرهاي دروغين درست كردند و كار به جايي رسيد كه زماني سه خدا وجود داشت و براي نيمه شعبان و عاشورايمان نيز نقشه‌ها و توطئه‌ها ريختند.

  رييس سازمان بسيج مستضعفين خاطرنشان كرد: هجمه توطئه‌هاي دشمنان حتي بيشتر از 21 جلد صحيفه امام است و اتفاقا وصيت‌نامه و صحيفه ايشان درباره اين توطئه‌ها و تهديدها و راهكارهاي ايستادگي در مقابل آنهاست.

  نقدي در ادامه با اشاره به نتايج مخرب برخي برنامه‌هاي ماهواره‌‌يي يادآور شد: امروز نزديك به 100 كانال ماهواره‌يي عليه ملت ايران و به زبان فارسي براي حمله به بنيان‌هاي فكري و اعتقادي و شبهه‌افكني در مسائل معرفتي، ايماني و سياسي فعاليت مي‌كنند. 82 درصد طلاق‌ها نتيجه مواد مخدر و آثار مخرب گيرنده‌هاي ماهواره‌يي است و تعداد طلاق‌ها در خانواده‌اي كه گيرنده‌هاي ماهواره‌اي دارند، 10 برابر خانواده‌هايي است كه از گيرنده‌هاي ماهواره‌يي استفاده نمي‌كنند.

  وي گفت: امروزه خانواده‌ها از مفاسد و مفاهيم ضد اخلاقي ماهواره‌ها و آثار مخرب آن خسته شده‌اند و همين موجب شده است كه در محله‌اي كوچك (پايگاه شهيد مظفري) كه امروز در آن قرار گرفته‌ايم، با يك سخنراني 175 خانواده گيرنده‌هاي خود را تحويل دهند زيرا به آثار سوء آن پي برده‌اند و همين امر در جاهاي ديگر نيز با ارشاد و تشويق و آگاهي‌بخشي به مردم ميسر است. وعاظ، خطبا و مداحان اگر مي‌خواهند در شب‌هاي قدر روشنگري كنند، مردم را نسبت به ابزار شيطاني ماهواره بيدار و آنان را به توبه دعوت كنند.

  رييس سازمان بسيج مستضعفين در ادامه، امر به معروف و نهي از منكر را فريضه‌اي بسيار مهم در جامعه دانست و اظهار كرد: زبان امر به معروف، زباني تلخ و تيز نيست بلكه امر به معروف با رويكردي ايجابي و با محبت ميسر است و بايد اين امر تداوم داشته باشد و گسترش يابد.

  نقدي در پايان خاطرنشان كرد: ما از انجام وظيفه نيروي انتظامي در اعمال قانون حمايت مي‌كنيم و همه بايد در موضوع امر به معروف و نهي از منكر تلاش كنند.

  در پايان اين مراسم، پايگاه بسيج شهيد مظفري به عنوان الگوي امر به معروف در بسيج، به دليل اقدامات فرهنگي آن در جهت آگاهي‌بخشي به مردم درباره برخي آثار سوء ماهواره از سوي محمدرضا نقدي مورد تقدير قرار گرفت.

  منبع: خبرگزاری ایسنا

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.