• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » اصلا كي به تو گفت بيا كه حالادارِی ميری؟
  کد خبر : 681263

  اصلا كي به تو گفت بيا كه حالادارِی ميری؟

  اصلا كي به تو گفت بيا كه حالادارِی ميری؟ Reviewed by Farnaz on Jul 29Rating: به نقل از کیهان ،شبكه ضد انقلابي بالاترين با اشاره به نوشته اخير مجتبي واحدي مبني بر جدا شدن راهش از كروبي نوشت: متن خداحافظي واحدي از آقاي كروبي را خواندم و بسيار خوشحال شدم. از اين بابت كه ديگر…

  اصلا كي به تو گفت بيا كه حالادارِی ميری؟ Reviewed by Farnaz on Jul 29Rating:

  به نقل از کیهان ،شبكه ضد انقلابي بالاترين با اشاره به نوشته اخير مجتبي واحدي مبني بر جدا شدن راهش از كروبي نوشت: متن خداحافظي واحدي از آقاي كروبي را خواندم و بسيار خوشحال شدم. از اين بابت كه ديگر زخم زبان اطرافيان و مخالفان جنبش سبز را نمي شنوم. راستش را بخواهيد واحدي بايد زودتر از اينها خداحافظي مي كرد. 

  نويسنده تصريح مي كند: من از ابتدا به همراهي واحدي به جنبش سبز مشكوك بوده و هنوز هم به نقش او مشكوك هستم و از وي مي ترسم كه مانند مدحي در تلويزيون حكومت كودتا ظاهر شود و سعي در لجن مال كردن جنبش سبز نمايد. واحدي وقتي در ايران بود هيچگاه هزينه اي در راه جنبش نپرداخت. روزنامه آفتاب يزد كه تحت مديريت او بود، پيش از شروع جنبش و يا حتي در روزهاي خونين پس از كودتاي خرداد ۸۸ نه تنها زير تيغ تيز سانسورچيان قرار نگرفت كه هيچگاه تذكري نيز دريافت نكرد. خود واحدي نيز تا پيش از خروج قانوني از ايران، هيچگاه در ميان طرفداران جنبش مطرح نبود. اما ناگهان از كشور خارج شد و ادعاي مشاورت يكي از سران جنبش را نمود. اصولا از اينجور آدمها كه هر چه شلوار مي پوشند، خيلي زود زيپش خراب مي شود، متنفرم. واحدي هم مانند مهاجراني است. 

  همكار اين شبكه صهيونيستي خاطر نشان كرد: امثال اين آدم ها تا در ايرانند انقلابي هستند اما وقتي با گوشه چشمي راهي خارج شدند، خود را ضد حاكميت مي خوانند. واحدي خوب فهميده بود كه كانديداي زرشك بدقيافه ترين سياسيون سال است و چه راهي بهتر از اين كه خود را مشاور يكي از سران دربند جنبش معرفي كند. او حالا فكر مي كند پس از دو سال توانسته براي خود موقعيتي دست و پا كند اما واقعيت اين است كه او جز فضولات بر درخت جنبش سبز ننشاند(!) و چه بهتر كه با سران آن نباشد. 

  گويانيوز هم در تحليلي به قلم يكي از اعضاي حاشيه اي حزب مشاركت، به واحدي حمله كرد و راه او را ختم به تركستان خواند. در اين نوشته آمده است: مدت هاست به تماشا نشسته ام تا ببينم از گفتار و نوشتار آقاي واحدي چه زايد اما چه جاي حيرت كه بسياري از اينان سالها در توهمات خويش زيسته و با واقعيت فرسنگ ها دورند. او الحق در تخريب محمد خاتمي و عبدالله نوري و… سنگ تمام گذاشته و گاه دست برخي از گروه هاي خوشنام! را از پشت بسته است. آقاي واحدي در آشفته بازار امروز، روش هجو اصلاح طلبان را پلكاني براي ترقي خويش ساخته و با حمله به محمدرضا خاتمي اداي كاتوليك تر از پاپ را درآورد. وقتي محمدرضا خاتمي در مجلس ششم نقش آفريني مي كرد، آقاي واحدي مشاور كروبي رئيس مجلس بود كه لايحه اصلاح قانون مطبوعات را از دستور خارج كرد. 

  اين عضو حزب مشاركت در سايت گويانيوز مي نويسد: آقاي واحدي روش آهسته برو و آهسته بيا را خوب رعايت مي كرد و لذا در ايران كمتر نامي از او بود اما ناگهان در خارج از ايران چشمان ما به جمال ايشان منور شد. امثال او در خارج زيادند كه پس از صرف غذا نسخه هايي براي ايران مي پيچند و به سلامتي روزهاي تعطيل را سر مي كنند و شگفتا كه تن هر كس به هواي مطبوع روشنفكرپرور خارج از ايران آشنا شد متهورانه از ساحل براي كشتي شكستگان داخل و درگير طوفان راه نجات ترسيم مي كند. 

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.