• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , مطالب برگزیده سایت , ورزشی » نصرتی باور کنید من به دنبال هاشمیان میگشتم!
  کد خبر : 67773

  نصرتی باور کنید من به دنبال هاشمیان میگشتم!

  نصرتی باور کنید من به دنبال هاشمیان میگشتم!Reviewed by Aryan on Oct 31Rating: محمد نصرتی گفت: سال‌های سال است كه در سطح اول فوتبال ایران برای تیم ملی و باشگاه‌های مختلفی بازی كرده‌ام و حتی در تمامی این سال‌ها كوچك‌ترین مشكلی نداشته‌ام. بعضی وقت‌ها به یك بازیكن كم حاشیه‌می گویند اما من بی‌حاشیه بودم. نمی‌دانم…

  نصرتی باور کنید من به دنبال هاشمیان میگشتم!Reviewed by Aryan on Oct 31Rating:

  محمد نصرتی گفت: سال‌های سال است كه در سطح اول فوتبال ایران برای تیم ملی و باشگاه‌های مختلفی بازی كرده‌ام و حتی در تمامی این سال‌ها كوچك‌ترین مشكلی نداشته‌ام. بعضی وقت‌ها به یك بازیكن كم حاشیه‌می گویند اما من بی‌حاشیه بودم. نمی‌دانم شاید اگر این اتفاق برایم با پیراهن تیم دیگری می‌افتاد رسانه‌ها آنقدر به این موضوع نمی‌پرداختند.
  وی افزود: تیم ما در شرایطی قرار داشت كه پیروزی در خارج از خانه و آن هم در شرایط جوی گیلان می‌توانست بسیار خوب باشد و من پس از گل پرسپولیس از فرط خوشحالی نمی‌دانستم چه كار باید انجام بدهم به همین خاطر در حلقه شادی بازیكنان پرسپولیس اضافه شدم. اگر به آن صحنه دقت كنید، صورت من به طرف دیگری بود و به دنبال وحید هاشمیان می‌گشتم و متوجه نشدم دستم به كدام سمت می‌رود. قسم می‌خورم كه عمدی در كار نبود. با این حال وقتی خودم تصویر تلویزیونی را دیدم به عنوان یك بیننده تلویزیونی استنباط دیگری داشتم اما خدا را شاهد می‌گیرم كه در آن صحنه هیچ عمدی نداشتم.
  وی افزود: امشب به كمیته انضباطی باشگاه آمدم تا توضیحاتم را ارائه كنم. برایم عجیب بود كه چطور شبكه‌های تلویزیونی صحنه آهسته آن اتفاق را پخش كردند. در حالی كه در شرایط عادی و فیلم معمولی، آن صحنه قابل تشخیص نبود.
  وی افزود: هرچند تاكید می‌كنم عمدی در كارم نبود اما از همه فوتبال‌دوستان عذرخواهی می‌كنم. اصلا چنین شخصیتی ندارم كه بخواهم چنین كارهایی را انجام دهم. من چندین سال در سطح اول فوتبال ایران بازی كرده‌ام و دو، سه سال در خارج از كشور بوده‌ام اما هیچ گاه كسی از من حاشیه‌ای سراغ ندارد.
  وی درباره احتمال احضارش به كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: به كمیته انضباطی می‌روم و از خودم دفاع می‌كنم. به آن‌ها می‌گویم كه هیچ گاه سابقه بدی نداشته‌ام و توضیحات لازم را ارائه خواهم كرد اما بار دیگر به خاطر این اتفاق سهوی عذرخواهی می‌كنم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۳)  • امیر

   این دونفر به مثابه فاعل ومفعولند و پررو بودن آنهاناشی ازخصوصیات این عمل زشت است

  • sorosh

   اره جونه مامانت

   • فاطمه

    خدایا اسمان را افریدی چرا ایرانیان را افریدی.شما با این حرکت روت میشه بری کمیته انظباتی.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.