• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » احمدی نژاد از میرحسین موسوی و کروبی حلالیت طلبید!
  کد خبر : 676358

  احمدی نژاد از میرحسین موسوی و کروبی حلالیت طلبید!

  احمدی نژاد از میرحسین موسوی و کروبی حلالیت طلبید!Reviewed by Farnaz on Jul 28Rating: “علیرضا نوری زاده” ژورنالیست ضدانقلاب و از مجریان ثابت تلویزیون ماهواره ای “کانال یک” (ChannelOne) چهارشنبه 17خرداد (June.06) مدعی شد که رئیس جمهور ایران، آقای احمدی نژاد، نماینده ای را برای «طلب حلالیت» نزد سران فتنه فرستاده است!نوری زاده گفت: «به…

  احمدی نژاد از میرحسین موسوی و کروبی حلالیت طلبید!Reviewed by Farnaz on Jul 28Rating:

  “علیرضا نوری زاده” ژورنالیست ضدانقلاب و از مجریان ثابت تلویزیون ماهواره ای “کانال یک” (ChannelOne) چهارشنبه 17خرداد (June.06) مدعی شد که رئیس جمهور ایران، آقای احمدی نژاد، نماینده ای را برای «طلب حلالیت» نزد سران فتنه فرستاده است!
  نوری زاده گفت: «به نظر می رسد احمدی نژاد دنبال این نیست که دچار قضاوت تلخ مردم ایران شود. احمدی نژاد نماینده ای را نزد میرحسین موسوی و کروبی فرستاده تا از آن ها حلالیت طلب کند. اما ای کاش زودتر این کار را انجام می داد! ای کاش زبان باز کند و فسادهای برخی دانه درشت ها را بازگو کند تا مردم ایران قضاوت تلخی در پایان ریاست جمهوری اش نکنند!»
  وی افزود: «احمدی نژاد با سخنانی که در مجلس گفت، به دنبال جایگاه جدیدی برای خود است و می توان امید داشت که بتواند در مقابل نظام قد علم کند و بایستد[!] او باید بداند خاندان پهلوی با آن همه خدمت هایی که در حق ملت ایران کردند[!] به قهر مردم گرفتار شدند. پس اگر می خواهد به قهر این ملت ایران دچار نشود باید بعضی چیزها را بازگو و فسادهای اقتصادی را افشا کند.»

  ناگفته نماند که نوری زاده به داستان سرایی و قصه پردازی در مورد پدیده های سیاسی و تاریخی شهره است.

  منبع:جام نیوز

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۳)  • رسول

   چراعکس این دو مرد شریف را در کنار عکس احمدی نژاد چاپ میکنید!!!

   • جنتی

    حالا میر حسین شریفه ولی اصلا نمیشه به یکی مثل کروبی گفت شریف!‌ دو دوره رئیس مجلس بود چی کار کرد جز تاراج اموال مملکت توسط خودش و زنش؟ اصلا از احمدی نژاد دفاع نمی کنم ولی کروبی هم مرد شریفی نیست.

    • ناشناس

     لایک داره حرفت

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.