• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , گوناگون » توزیع سبد کالای رمضان در دومین هفته از ماه مبارک
  کد خبر : 674048

  توزیع سبد کالای رمضان در دومین هفته از ماه مبارک

  توزیع سبد کالای رمضان در دومین هفته از ماه مبارکReviewed by Farnaz on Jul 27Rating: به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور در حاشیه برگزاری یازدهمین مرحله از طرح آفتاب در استان گیلان اظهار داشت: یکی از مهمترین اهداف برگزاری طرح آفتاب ارتباط نزدیک مسوولان و مدیران بهزیستی با مددجویان و…

  توزیع سبد کالای رمضان در دومین هفته از ماه مبارکReviewed by Farnaz on Jul 27Rating:

  به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور در حاشیه برگزاری یازدهمین مرحله از طرح آفتاب در استان گیلان اظهار داشت: یکی از مهمترین اهداف برگزاری طرح آفتاب ارتباط نزدیک مسوولان و مدیران بهزیستی با مددجویان و معلولان و رفع سریع مشکلات آنها است.

  وی تصریح کرد: سازمان بهزیستی در دوره جدید فعالیتش از ابتدای سال سعی نموده است با حضور در جمع مددجویان و معلولان مشکلات آنها را از نزدیک مشاهده و در جهت رفع آنها گام بردارد.

  رئیس سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: ‌براساس برنامه‌ریزی قرار است سالانه 10 درصد از افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی توانمند از چرخه حمایتی خارج شوند که این توانمندسازی در بخش‌های مختلف اقتصادی، معیشتی، و فرهنگی است.

  هاشمی ادامه داد: سازمان بهزیستی کشور اهداف بلندی را برای جامعه هدف خود در حوزه‌های مختلف پیشگیری ترسیم کرده است بطوری که پیشگیری از معلولیت‌ها و همچنین آسیب‌ها مد نظر سازمان بهزیستی قرار دارد.

  وی از افتتاح و راه‌اندازی بنیادهای پیشگیری در سطح کشور خبر داد و گفت: نخستین بنیاد پیشگیری از معلولیت‌ها در مشهد مقدس افتتاح شد که بنا داریم تا پایان سال تعداد این مراکز را در سطح کشور افزایش دهیم.

  رئیس سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: در حوزه اجتماعی نیز برنامه مدونی از سوی بهزیستی تدوین شده است بطوری که توسعه اورژانس اجتماعی نمونه‌ای از فعالیت اجتماعی بهزیستی است که این اورژانس فعالیت گسترده‌ای را در بخش پیشگیری و کاهش آسیب‌ها انجام می‌دهد.

  هاشمی خاطرنشان کرد: همزمان با هفته دولت بیش از 35 هزار واحد مسکونی به مددجویان و معلولان تحت پوشش واگذار می‌شود که این تعداد واحد مسکونی از تعهدات سازمان بهزیستی در خصوص احداث 200 هزار واحد مسکونی در طرح نهضت مسکن بهزیستی است.

  رئیس سازمان بهزیستی در ادامه با اشاره به عنایت و توجه دولت نهم و دهم به معلولان و مددجویان اضافه کرد: سطح خدمات ارائه شده در این دو دوره نسبت به دوره‌های قبل افزایش یافته است.

  وی اضافه کرد: برای نخستین بار و با عنایت شخص رئیس جمهور سبد کالایی ویژه رمضان به تمامی خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی پرداخت می‌شود که این سبد کالا از هفته دوم ماه مبارک رمضان بین مددجویان توزیع می‌شود.

  هاشمی خاطرنشان کرد: امسال مستمری خانواده‌های تحت پوشش نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش یافته است ضمن اینکه یارانه مراکز درمانی نیز 35 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

  منبع:{فارس}

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.