• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , گوناگون » 25 بیمارستان در تهران بازسازی و تجهیز می‌شوند
  کد خبر : 673657

  25 بیمارستان در تهران بازسازی و تجهیز می‌شوند

  25 بیمارستان در تهران بازسازی و تجهیز می‌شوندReviewed by Farnaz on Jul 27Rating: مرتضی تمدن در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره پروژه‌های مهر ماندگار اظهارداشت: در استان تهران غریب به 50 پروژه مهر ماندگار از بین پروژه‌های سفرهای هیئت دولت انتخاب شده است. وی ادامه داد: اولویت تخصیص بودجه استانداری به پروژه‌های مهر ماندگار است. چرا…

  25 بیمارستان در تهران بازسازی و تجهیز می‌شوندReviewed by Farnaz on Jul 27Rating:

  مرتضی تمدن در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره پروژه‌های مهر ماندگار اظهارداشت: در استان تهران غریب به 50 پروژه مهر ماندگار از بین پروژه‌های سفرهای هیئت دولت انتخاب شده است.

  وی ادامه داد: اولویت تخصیص بودجه استانداری به پروژه‌های مهر ماندگار است. چرا که پروژه‌های کلیدی هستند و باید زودتر به نتیجه برسند.

  مرتضی تمدن بیان داشت: تسریع در پروژه‌های مهر ماندگار به معنای آن نیست که به پروژه‌های دیگر به عنوان غیر اولویت دار نگاه شود.

  استاندار تهران افزود: بودجه عمرانی امسال استان تهران برای تمام پروژه‌‌های سفر‌های استانی توزیع شده و این طور نیست که بخشی از بودجه را به پروژه‌های مهر ماندگار تخصیص دهیم و بقیه را رها کنیم.

  وی با بیان اینکه همه پروژه‌های مصوب دولت باید به نتیجه و سرانجام برسد، گفت: دولت به صورت متمرکز منابعی را برای اتمام پروژه‌های مهر ماندگار پیش‌بینی کرده است.که سعی می‌کنیم تا پایان دولت به نتیجه برسند.

  استاندار تهران خاطر نشان کرد: پروژه‌های بخشی راه و قطار شهری در اولویت قرار دارند. لذا پیش‌بینی شده با کمکی که دولت در بودجه سال 91 انجام داده است. پروژه مترو فرودگاه امام، پرند، اسلامشهر و ورامین حداکثر تا دو سال آینده به نتیجه برسد.

  وی ادامه داد: بزرگراه‌های که در اطراف تهران در حال ساخت است اولویت دارند. راه‌های ورودی و خروجی تهران نیز جزو پروژه‌های اولویت‌دار هستند.

  وی بیان داشت: همچنین پروژه‌های بخش بهداشت و درمان از اولویت‌های بعد است.چرا که بار سنگینی از دوش مراکز درمانی و بیمارستانی تهران از سراسر کشور کاهش می‌دهد.

  تمدن افزود: 25 بیمارستان شناسایی شدند که تجهیز، بازسازی و مقاوم‌سازی می‌شوند. که بخشی از این بیمارستان‌ها برای تأمین اجتماعی و و بخشی برای بهداشت و درمان است.

  استاندار تهران خاطر نشان کرد: بخشی دیگری از پروژه‌های مهر ماندگار معطوف به پروژه‌های کشاورزی و آب است.تولید بعضی از محصولات کشاورزی و دامی در استان تهران نصف مورد نیاز مصرف است.

  وی افزود: 28 هزار هکتار از اراضی مستعد استان تهران شناسایی شده که با تخصیص آب و وام می‌توانیم اینها را در قالب تعاونی‌های بهره‌بردار به نتیجه برسانیم.

  تمدن درباره پروژه‌های مسکن افزود: در بخش مسکن 270 هزار واحد مسکن مهر در دست احداث است که قریب به 100 هزار تحویل و 170 هزار واحد دیگر تا پایان سال 92 تحویل داده می‌شود و پروژه مسکن ویژه برای یکصد هزار واحد هدف‌گذاری شده است.

  وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه مسکن‌های ویژه موجب افزایش مهاجرت به تهران نمی‌‌شود گفت: شرایطی در نظر گرفته شده که این شرایط فقط مربوط به ساکنان تهران است و دیگران نمی‌توانند از آن استفاده کنند.

  منبع:{فارس}

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.