• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , گوناگون » مسابقه بزرگ امدادی «مسیر نجات» پس از ماه رمضان کلید می‌خورد
  کد خبر : 672918

  مسابقه بزرگ امدادی «مسیر نجات» پس از ماه رمضان کلید می‌خورد

  مسابقه بزرگ امدادی «مسیر نجات» پس از ماه رمضان کلید می‌خوردReviewed by Farnaz on Jul 27Rating: حسین درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، با اشاره به آموزش و فراگیری دانش امدادی به آحاد جامعه اظهارداشت: در این زمینه مسابقه بزرگ امدادی با عنوان مسیر نجات از شبکه 3 سیما پس از ماه…

  مسابقه بزرگ امدادی «مسیر نجات» پس از ماه رمضان کلید می‌خوردReviewed by Farnaz on Jul 27Rating:

  حسین درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، با اشاره به آموزش و فراگیری دانش امدادی به آحاد جامعه اظهارداشت: در این زمینه مسابقه بزرگ امدادی با عنوان مسیر نجات از شبکه 3 سیما پس از ماه رمضان کلید می‌خورد.

  وی افزود: مسابقه بزرگ امدادی «مسیر نجات» در برگیرنده مراحل امدادی و نجات است که افراد پس از فراگرفتن اصول امدادی و کمک‌های اولیه می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

  درخشان با اشاره به اینکه دکورهای این مسابقه بزرگ در حال حاضر بازبینی نهایی خود را می‌گذارنند و به زودی نیز فراخوان حضور مردم از رسانه‌ها اعلام می‌شود، تصریح کرد: افراد پس از ثبت نام و اعلام آمادگی یک دوره فشرده آموزش امدادی و کمک‌های اولیه را فراخواهند گرفت و در نهایت پس از گرفتن آزمون و قبولی در آن می‌توانند در مسابقه مسیر نجات حضور یابند.

  وی خاطرنشان کرد: هدف اصلی در هر مسابقه بزرگ امدادی «مسیرنجات» نجات افراد بر اساس آگاهی شرکت کنندگان از اصول خود امدادی و کمک‌های اولیه است.

  منبع:{فارس}

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.