• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , گوناگون » هوای تهران از هر 5 روز 2 روز ناسالم است
  کد خبر : 672829

  هوای تهران از هر 5 روز 2 روز ناسالم است

  هوای تهران از هر 5 روز 2 روز ناسالم استReviewed by Farnaz on Jul 27Rating: به گزار ش فارس،  بر اساس این گزارش هوای تهران از ابتدای امسال 48 روز ناسالم و 75 روز سالم بوده و در این میان هوای تهران یک روز بسیار ناسالم را تجربه کرده در حالی که در این مدت…

  هوای تهران از هر 5 روز 2 روز ناسالم استReviewed by Farnaz on Jul 27Rating:

  13901126000034_PhotoA

  به گزار ش فارس،  بر اساس این گزارش هوای تهران از ابتدای امسال 48 روز ناسالم و 75 روز سالم بوده و در این میان هوای تهران یک روز بسیار ناسالم را تجربه کرده در حالی که در این مدت حتی یک روز پاک نیز نداشته است.

  این گزارش می‌افزاید در تیرماه امسال نیز هوای تهران از هر 3 روز یک روز ناسالم و 2 روز سالم بوده و به عبارتی در ماه گذشته هوای تهران 11 روز ناسالم و 20 روز سالم بوده است.

  بنا بر این گزارش بر اساس اطلاعات ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در تیرماه، هوای چهار نقطه دروس در منطقه 3 و گلبرگ در منطقه 8، پونک در منطقه 5 و نیز ایستگاه شهرداری منطقه 16 در شرایط مطلوب و در مقابل هوای چهار نقطه ایستگاه ستاد مدیریت بحران در منطقه 7، تهرانسر در منطقه 21، مرکز ژئوفیزیک در منطقه 6 و شادآباد در منطقه 18 در شرایط نامطلوب قرار داشته است.

  گفتنی است به رغم این که هوای تهران در مدت مشابه در سال 89 بالغ بر 13 روز پاک بود، از ابتدای امسال پایتخت حتی یک روز پاک را نیز تجربه نکرده و حسرت یک روز هوای پاک به دل تهرانی‌ها مانده است.

  منبع:{فارس}

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.