• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » شاه از ایران تنها ۲۶۰ میلیون دلار خارج کرد!
  کد خبر : 671778

  شاه از ایران تنها ۲۶۰ میلیون دلار خارج کرد!

  شاه از ایران تنها ۲۶۰ میلیون دلار خارج کرد!Reviewed by Farnaz on Jul 27Rating: شبکه من و تو شب گذشته در سالروز مرگ محمد رضا پهلوی ویژه برنامه ایی با حضور فرح دیبا پخش کرد.در این برنامه که نزدیک به ۳ ساعت و نیم پخش شد، گفت و گویی مشروح با فرح پهلوی در ارتباط…

  شاه از ایران تنها ۲۶۰ میلیون دلار خارج کرد!Reviewed by Farnaz on Jul 27Rating:

  شبکه من و تو شب گذشته در سالروز مرگ محمد رضا پهلوی ویژه برنامه ایی با حضور فرح دیبا پخش کرد.
  در این برنامه که نزدیک به ۳ ساعت و نیم پخش شد، گفت و گویی مشروح با فرح پهلوی در ارتباط با حوادث پس از فرار شاه ایران انجام شد.
  فرح در این برنامه ضمن بیان خاطرات تلخ خود پس از خروج از ایران ، اوضاع زندگی خود را در این سالها تاسف آور بیان کرد و با اشک و اندوه از اقبال بد خود سخن گفت.
  نکته جالب در این برنامه،تصاویر مستند و کاملی بود که این شبکه وابسته به رژیم صهیونیستی،از ایام فرار شاه و دربه دری وی در کشورهای مصر،مراکش،پاناما،امریکا و … در اختیار داشت!
  یکی از موضوعاتی که این شبکه سعی داشت به آن بپردازد بحث مبلغی بود که شاه از ایران خارج کرد و سرنوشت دلارهای بی زبانی بود که توسط شاه ملعون از کشور خارج شد.
  این شبکه گزارشی از مصاحبه گزارشگر امریکایی و محمدرضا شاه درباره ثروتی که وی با خود به آمریکا آورده است پخش کرد.
  شاه فراری در این مصاحبه از خروج ۲۶۰ میلیون دلار سخن گفت و تاکید کرد که بیش از آن برای وی امکان نداشته است!!
  شاه مخلوع در پاسخ به سوال گزارشگر، شایعات خارج کردن ۱۲ میلیارد دلار را از این ایران در آن فاصله زمانی غیر ممکن دانست و بیان این موضوع را ابلهانه ذکر کرد.
  فرح دیبا نیز در ادامه و تاید سخنان همسر خود،اضافه کرد که نه تنها پول زیادی با خود حمل نکرده اند بلکه قیمتی ترین تابلوهای خود را نیز ار کاخ خارج نکرده است و پولی که همسرش بین وی و فرزندان تقسیم کرده است توسط دو کلاهبردار به سرقت رفته است و در این سالها با کمک مالی دوستان نزدیکش ادامه حیات می دهد!!
  البته این شبکه تلویزیونی در این برنامه اشاره ایی به سرقت اموال مردم ایران توسط امریکا نکرد،اموالی بالغ بر ۵۰ میلیارد دلار که این کشور با فرار شاه ملعون، مسدود کرد و هیچگاه به مردم ایران بازنگرداند.
  و نکته دیگر اینکه شاه ملعون پولی در بانکهای ایران نداشته است تا به سرقت ببرد و تمامی دارایی های وی در سه کشور سوییس،انگلستان و آمریکا نگهداری می شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.