• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون , ورزشی » عباسی:عرصه جدید و قوی‌تری را نشانه گرفته‌ایم/برای المپیک‌ بعدی هم برنامه‌ریزی کرد‌یم
  کد خبر : 670598

  عباسی:عرصه جدید و قوی‌تری را نشانه گرفته‌ایم/برای المپیک‌ بعدی هم برنامه‌ریزی کرد‌یم

  عباسی:عرصه جدید و قوی‌تری را نشانه گرفته‌ایم/برای المپیک‌ بعدی هم برنامه‌ریزی کرد‌یمReviewed by Farnaz on Jul 27Rating:   به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن، محمد عباسی که برای تماشای رقابت ورزشکاران ایرانی به المپیک لندن سفر کرده به محض ورود در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تلاش زیادی برای حضور در این المپیک کرده‌‌ایم و امیدوار…

  عباسی:عرصه جدید و قوی‌تری را نشانه گرفته‌ایم/برای المپیک‌ بعدی هم برنامه‌ریزی کرد‌یمReviewed by Farnaz on Jul 27Rating:

   

  به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن، محمد عباسی که برای تماشای رقابت ورزشکاران ایرانی به المپیک لندن سفر کرده به محض ورود در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تلاش زیادی برای حضور در این المپیک کرده‌‌ایم و امیدوار به کسب نتایج خوب در لندن هستیم.

  وی در خصوص اینکه تا چه اندازه امیدوار هستید بهترین نتیجه کاروان ورزش کسب شود گفت: همانطور که می‌دانید در پکن دو مدال کسب کردیم اما با تلاش‌هایی که انجام شده است امیدواریم تا نتیجه خوبی در لندن به دست بیاوریم. امیدمان به این امر بالاست و می‌توانیم در این دوره وضع خوبی از لحاظ مدال‌آوری داشته باشیم.

  عباسی در پاسخ به این پرسش که به عنوان وزیر ورزش چه صحبتی با ورزشکاران دارد، خاطرنشان کرد: نام کاروان ما امید، همت و اقتدار است. آنها بسیار امیدبخش ظاهر شده‌اند و همت و اقتدار بالایی از خود به نمایش گذاشته‌‌اند. ورزشکاران به خودباوری خوبی رسیده‌اند و باهمت و تلاش بزرگی که به خرج می‌دهند می‌توانند نماینده‌ای سرافراز برای ایران عزیز باشند و افتخارآفرینی کنند. امیدواریم خداوند در این راه به آنها توفیق بدهد.

  وزیر ورزش در خصوص اینکه ویژگی این المپیک چیست؟ یادآور شد: هر دوره‌ای ادامه تجربیات دوران قبل است و هر دوره ویژگی‌های خاص خودش را دارد. در این دوره علاوه بر رشته‌هایی که به مدال‌آوری آنها امید می‌رود، در چند رشته دیگر هم حاضر هستیم. ما عرصه جدیدتر و قویتری را در مقوله ورزش نشانه گرفته‌ایم. بر همین اساس در این المپیک و المپیک‌های بعدی که برای آنها برنامه‌ریزیمان را آغاز کرده‌ایم می‌توانیم در سایر رشته‌ها هم خودمان را نشان دهیم.

  وی در خصوص اینکه آیا برنامه‌ریزی شده است که بتوانیم نگاهی حرفه‌‌ای به ورزش داشته باشیم گفت: به نکته بسیار خوبی اشاره کردید. المپیک جای بهترین‌های دنیاست. آنهایی که می‌خواهند در این رویداد قرار بگیرند باید تجربه و توان کافی برای مصاف با حریفان را داشته باشند.

  برای اینکه نگاهی حرفه‌ای به ورزش داشته باشیم، اقداماتی را انجام داده و زیرمجموعه‌هایی را راه‌اندازی کرده‌ایم. با پرورش جوانان و استعدادهای ناب امیدواریم تا در آینده فاتح سکوهای جهانی باشیم.

  وی در پاسخ به این سوال که آیا پاداش مدال‌آوران در لندن داده خواهد شد یا پس از بازگشت آنها به ایران تاکید کرد: به آنها قول داده‌ایم که در صورت مدال‌آوری و پس از بازگشت به تهران پاداش‌ها اهداء‌ خواهد شد. ضمن اینکه ما قبل از اینکه به لندن بیاییم در اردوی تیم‌ها حاضر شده و پاداش‌هایی را تقدیم آنها کردیم.

  عباسی در مورد اینکه روحیه ورزشکاران را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: آنها روحیه خوبی دارند. من سعی کردم در اردوی آماده‌سازی تیم‌های ملی حاضر شده و در جریان تمرینات آنها قرار بگیرم.  با توجه به اینکه آنها خودشان در دنیا پیشتاز هستند و رقیبانشان را نیز خوب ارزیابی کردند، از روحیه و انگیزه بالایی برخوردار هستند. من آنها را بسیار آماده و جدی دیده‌ام.

  منبع:{فارس}

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.