• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » عدم علاقه مردم نیویورک به زندگی مشترک
  کد خبر : 669206

  عدم علاقه مردم نیویورک به زندگی مشترک

  عدم علاقه مردم نیویورک به زندگی مشترکReviewed by Farnaz on Jul 26Rating: بر اساس تحقیقات انجام گرفته از سوی موسسه پژوهشی تروجان’مردمان نیویورک بطور میانگین در سال 156 مورد روابط جنسی با افراد مختلف برقرار می کنند که بر اساس میانگین گرفته شده از روابط جنسی مردمان سایر کلان شهر آمریکا، پنج مرتبه بیشتر از…

  عدم علاقه مردم نیویورک به زندگی مشترکReviewed by Farnaz on Jul 26Rating:

  بر اساس تحقیقات انجام گرفته از سوی موسسه پژوهشی تروجان’مردمان نیویورک بطور میانگین در سال 156 مورد روابط جنسی با افراد مختلف برقرار می کنند که بر اساس میانگین گرفته شده از روابط جنسی مردمان سایر کلان شهر آمریکا، پنج مرتبه بیشتر از حد میانگین ملی، روابط جنسی در طول سال برقرار می کنند.

  تحقیقات صورت گرفته در رابطه با زندگی جنسی مردم آمریکا نشانگر این است که مردمان سیب بزرگ(نام مستعار شهر نیویورک) نسبت به سایر ایالتها در آمریکا از نظر تمایل جنسی و برقراری روابط جنسی در سطح بسیار بالاتری از آنها قرار دارند. بطوریکه آنها گوی سبقت را از مردمان آتلانتا که به عشق بازی و روابط جنسی معروفند، ربوده اند. چراکه خود مردم آتلانتا معترفند که در تمام زندگی خود بیشتر از 25 تا معشوقه نداشته اند.
  بنا به نتایج تحقیق 27 درصد از مردم نیویورک در رابطه با داشتن روابط چندگانه با افراد مختلف در یک زمان آزادند و بین زوجین در این رابطه هیچ گونه مشکلی وجود ندارد و 78 درصد از مردمان نیویورک به هنگام برقراری روابط جنسی از وسائل غیر متعارف و ابزارهای کمک جنسی نامتعارف استفاده می کنند.

  بنا به گفته مردم این شهر “خود شهر نیویورک در خود نیروئی دارد که مردم را ناخواسته به این سمت سوق می دهد به سمتی که در هیج جای دنیا معادل آن دیده نمی شود. ولی در مصاحبه با اکثر افراد این شهر، آنها معتقدند که این ویژگی شهر علاوه بر اینکه برای آنها لذت بخش است ولی بزرگترین عیب هم هست چرا که دیگر در این شهر به کسی نمی توان برای زندگی مشترک اعتماد کرد و همین عامل در آینده نابودکننده این شهر است.
  همچنین در ادامه مصاحبه با زنان در این شهر اکثر آنها اظهار داشتند که ما به دنبال افرادی می گردیم که بجای طمع تجاوز به ما واقعا عاشق ما باشد و به ما احترام بگذارد .البته چنین فردی در این شهر به این پرجمعیتی نادر است ،شاید هم اصلا گیر نیاید!!!!
  مردم نیویورک به نخوابیدن و گذراندن بیشتر وقت خود در رختخواب با معشوقه های و فاحشه ها در دنیا مشهور هستند و رضایت خود را از این موضوع با گفتن :ما در همه زمینه ها بویژه مسائل جنسی از همه ایالتهای آمریکا سرآمدتر هستیم، بار ها اعلام کرده اند.
  لازم بذکر است که این تحقیق بطور اینترنتی و پاسخگوئی به سوالات پرسشنامه از سوی مردمان ده ایالت مختلف آمریکا صورت گرفته و در این تحقیق دهها هزار نفر شرکت داشتند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.