• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , فرهنگی و هنری » شبکه هاي راديويی به 50 شبکه افزايش خواهد يافت
  کد خبر : 669037

  شبکه هاي راديويی به 50 شبکه افزايش خواهد يافت

  شبکه هاي راديويی به 50 شبکه افزايش خواهد يافت Reviewed by Farnaz on Jul 26Rating: آقای صوفی در گردهمایی مدیران شبکه ها و گروههای برنامه ساز رادیو افزود: افق ما در دهه 90 حضور بیشتر و بهتر رادیو در سپهر رسانه ای کشور است. وی گفت: بر این اساس راهبرد ما حفظ مخاطب فعلی و…

  شبکه هاي راديويی به 50 شبکه افزايش خواهد يافت Reviewed by Farnaz on Jul 26Rating:

  آقای صوفی در گردهمایی مدیران شبکه ها و گروههای برنامه ساز رادیو افزود: افق ما در دهه 90 حضور بیشتر و بهتر رادیو در سپهر رسانه ای کشور است.

  وی گفت: بر این اساس راهبرد ما حفظ مخاطب فعلی و جذب مخاطب بیشتر و همچنین افزایش رضایتمندی مخاطبان است.

  صوفی افزود: برای تحقق این راهبرد به هدفگذاری های کمی و کیفی و همچنین برنامه ریزی نیاز داریم.

  معاون صدای رسانه ملی گفت: یکی از برنامه ریزی های مطلوب تحول در محتوای برنامه هاست و تحول باید به ارتقاء کیفیت برنامه ها منجر شود.

  صوفی با اشاره به برگزاری همایش افق رسانه با موضوع “اخلاق در رسانه” افزود: التزام عملی به اخلاق رسانه ای از اولویت های رادیو است.

  وی گفت:‌ برخی از الزامات اخلاق رسانه ای شامل کیفیت مطلوب برنامه ها، رعایت عفت کلام و احترام به مخاطب،‌ توجه به دستورالعمل ها و مقررات سازمانی و همچنین خودداری از اعمال سلایق شخصی است.

  صوفی با بیان اینکه میزان مخاطبان رادیو در بهار 1391 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است افزود:‌ براساس هدفگذاری های انجام شده، شبکه های رادیویی باید افزایش مخاطب داشته باشند.

  معاون صدای رسانه ملی با بیان اینکه امسال سال ایده های نو است گفت:‌ تعداد عناوین برنامه های رادیویی از 700 عنوا ن در سال 90 به 900 عنوان در سال 91 افزایش یافته است.

  صوفی افزود: رادیو تابستانه به عنوان یک شبکه فصلی راه اندازی شد و تاسیس شبکه هایی مانند این نیز در دستور کار قرار دارد.

  وی گفت: امیدآفرینی از اولویت های برنامه سازی در رسانه است و باید دستاوردها در بخش های گوناگون را در جامعه بیان کرد و کماکان تاکید بر تولید برنامه های شاد و مفرح است.

  صوفی اشاره به نامگذاری امسال به نام سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی افزود: همه شبکه های رادیو موظفند بیش از آنچه در برنامه دارند برای تحقق این شعار برنامه سازی کنند.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.