• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار , گوناگون » حکم قصاص برای قاتل تازه داماد
  کد خبر : 668310

  حکم قصاص برای قاتل تازه داماد

  حکم قصاص برای قاتل تازه دامادReviewed by Aryan♥ on Jul 26Rating: پسر دانش آموز که متهم به قتل تازه داماد است پس از محاکمه در دادگاه کیفری استان تهران به قصاص محکوم شد. محمد 17 ساله متهم است دو سال قبل در جریان یک نزاع شبانه مرد جوانی به نام علی اکبر را با ضربه‌های…

  حکم قصاص برای قاتل تازه دامادReviewed by Aryan♥ on Jul 26Rating:

  پسر دانش آموز که متهم به قتل تازه داماد است پس از محاکمه در دادگاه کیفری استان تهران به قصاص محکوم شد.
  محمد 17 ساله متهم است دو سال قبل در جریان یک نزاع شبانه مرد جوانی به نام علی اکبر را با ضربه‌های کارد به قتل رسانده است. او پیش از این در شعبه 71 دادگاه کیفری محاکمه و به پرداخت دیه محکوم شده بود که قضات شعبه 27 دیوان عالی کشور حکم را نقض و برای رسیدگی مجدد به شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران فرستادند.

  متهم در جلسه محاکمه اش پس از حضور در جایگاه با قبول اتهامش گفت: شب حادثه به همراه پسرخاله‌هایم در زیرزمین خانه الکل مصرف کرده و برای تفریح به پارک رفتیم. در آ‌نجا مقتول به خندیدن ما اعتراض کرد و مرا بر روی شمشادها انداخت. سریع به خانه آمدم که پسر داییم گفت آنها برادرم را گرفته‌اند. از آشپزخانه چند کارد میوه خوری برداشته و به محل درگیری بازگشتم. در آنجا مقتول دوباره مرا به روی شمشادها انداخت و من برای دفاع از خود چاقو را به طرفش گرفتم. نمی دانم چطور شد که چاقو در بدنش فرو رفت.پس از جنایت ابتدا گوشی‌ام را خاموش کرده و در شهر پرسه می‌زدم که صبح پس از روشن کردن تلفن به همراه ناپدری‌ام به کلانتری رفته و خود را معرفی کردم.

  پس از آخرین دفاعیات متهم و وکیل مدافعش قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شده و محمد را با اکثریت رای به قصاص محکوم کردند.

  منبع : مهر

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.