• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , بین الملل » اخبار جدید از فساد اخلاقی نزدیکان مبارک!
  کد خبر : 66652

  اخبار جدید از فساد اخلاقی نزدیکان مبارک!

  اخبار جدید از فساد اخلاقی نزدیکان مبارک! Reviewed by Aryan on Oct 31Rating: یکی از مقامات ارشد نظامی رژیم مبارک در اعترافاتی از فساد جنسی نزدیکان مبارک پرده برداشت که در یکی از اقدامات خود خانه ای را خریداری کرده و آن را به فاحشه خانه تبدیل کرده بودند. به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر “طه…

  اخبار جدید از فساد اخلاقی نزدیکان مبارک! Reviewed by Aryan on Oct 31Rating:

  یکی از مقامات ارشد نظامی رژیم مبارک در اعترافاتی از فساد جنسی نزدیکان مبارک پرده برداشت که در یکی از اقدامات خود خانه ای را خریداری کرده و آن را به فاحشه خانه تبدیل کرده بودند.

  به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر “طه امبابی” از مقامات امنیتی رژیم مبارک در گفتگو با روزنامه صوت الامه مصر اظهار داشت: من سی دی فیلمهای غیر اخلاقی از برخی شخصیتهای مطرح سیاسی، بازرگانان، بازیگران مشهور مصری و دخترانشان را در اختیار نزدیکان مبارک قرار می دادم.

  وی با اشاره به یکی از این فیلمهای غیر اخلاقی افزود: در یکی از این فیلمها “حسام ابوالفتوح” از بازرگانان برجسته مصری همراه با زنی به نام “دینا” (رقاص مصری) دیده می شود که در آن شخص مبارک را مورد شماتت قرار می دهد و می گوید “مبارک مثل الاغ در کاخ ریاست جمهوری نشسته است”.

  این مقام ارشد امنیتی رژیم مبارک تاکید کرد: بسیاری از وزیران رژیم مبارک گرفتار فساد و فحشا بودند و یک آپارتمان به صورت مشترک در منطقه “مصر القدیم” قاهره خریداری کرده بودند. این فاحشه خانه تیمی با دستورات خاص صادره از سوی “حبیب العادلی” وزیر وقت کشور حمایت می شد.

  وی افزود: “زکریا عزمی” از مقامات ارشد رژیم مبارک و عضو حزب ملی دموکرات منحله نیز در سال ۲۰۰۴ با یک زن فاسد مغربی ارتباط داشت. این زن به یک شبکه فحشا در مصر مرتبط بود که بعدها دستگیر شد و از ورود به مصر ممنوع شد، اما زکریا عزمی با ازدواج با این زن فاسد مغربی بار دیگر وی را به مصر بازگرداند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.