• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » برادر امیرمنصور آریا در کانادا
  کد خبر : 66505

  برادر امیرمنصور آریا در کانادا

  برادر امیرمنصور آریا در کاناداReviewed by Aryan on Oct 31Rating: گلوب اند میل از حضور مهرگان امیرخسروی برادر عامل اختلاس ۳ هزار میلیارد تومانی پس از خاوری در کانادا پرده برداشت. به گزارش خبرگزاری مهر، گلوب اند میل گزارش داد که دومین فرد مرتبط با اختلاس ۳ هزار میلیارد تومانی نظام بانکی ایران پس از…

  برادر امیرمنصور آریا در کاناداReviewed by Aryan on Oct 31Rating:

  گلوب اند میل از حضور مهرگان امیرخسروی برادر عامل اختلاس ۳ هزار میلیارد تومانی پس از خاوری در کانادا پرده برداشت.

  به گزارش خبرگزاری مهر، گلوب اند میل گزارش داد که دومین فرد مرتبط با اختلاس ۳ هزار میلیارد تومانی نظام بانکی ایران پس از محمودرضا خاوری در کانادا شناسایی شد.

  براساس این گزارش خاوری اولین فردی بود که ماه گذشته در پی افشای اختلاس بانکی به تورنتو در کانادا سفر کرد، خاوری شهروند ایرانی کانادایی و رئیس پیشین بزرگترین بانک ایران بوده است. این در حالی است که هیچگونه قرارداد استراداد مجرمین بین ایران و کانادا منعقد نشده است.

  “مهرگان امیرخسروی” یکی از برادران عامل اختلاس ۳ هزار میلیارد تومانی نظام بانکی ایران بوده است که یک فرد مرتبط با وی این خبر حضور مهرگان امیرخسروی در کانادا را تائید کرده است.

  این فرد یکی، دوماه قبل از آشکار شدن موضوع و در تابستان گذشته به همراه همسر خود به مونترال سفر کرده است. مهرگان امیرخسروی دارای فرزندانی است که در مونترال تحصیل می کنند.

  حضور مهرگان امیرخسروی در ابتدا توسط هفته نامه ای که برای جامعه ایرانیان در مونترال منتشر می شود، افشا شد که عکسی نیز از این زوج در حال خروج از دفتر مهاجرت منتشر کرد.

  این گزارش حاکی است که در ماه ژوئیه دختر مهرگان امیرخسروی که دانشجوی دانشگاه است، خانه ای به مبلغ ۹۸۰ هزار دلار کانادا در مونترال خریداری کرده است.

  عبدالله زاده از نزدیکان خانواده خسروی مطرح کرده است که مهاجرت این خانواده به کانادا قانونی بوده و با ویزا صورت گرفته است و پیش از افشای موضوع اختلاس وی در این کشور حضور یافته است.

  این در حالی است که امیرمنصور خسروی متهم اصلی پرونده فساد مالی ۳ هزار میلیارد تومانی نظام بانکی در بازداشت به سر می برد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.