• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » تغییر نظر لاریجانی و حضور مشایی
  کد خبر : 664284

  تغییر نظر لاریجانی و حضور مشایی

  تغییر نظر لاریجانی و حضور مشایی Reviewed by Farnaz on Jul 24Rating:   حسن غفوري فرد دبير کل ائتلاف راه ملت و پيروان ولايت در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، درباره کانديداتوري‌ خود در انتخابات رياست جمهوري آينده اظهار داشت: در حال حاضر براي اظهارنظر درباره کانديدا شدن در انتخابات رياست جمهوري يازدهم زود هنگام است….

  تغییر نظر لاریجانی و حضور مشایی Reviewed by Farnaz on Jul 24Rating:

   

  حسن غفوري فرد دبير کل ائتلاف راه ملت و پيروان ولايت در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، درباره کانديداتوري‌ خود در انتخابات رياست جمهوري آينده اظهار داشت: در حال حاضر براي اظهارنظر درباره کانديدا شدن در انتخابات رياست جمهوري يازدهم زود هنگام است.

   
  وي حضورش در انتخابات رياست جمهوري را منوط به کانديداتوري لاريجاني دانست و اظهار داشت: فعلا نمي‌توان بحثي قطعي براي حضور در انتخابات داشت چرا که منتظر تصميم نهايي لاريجاني براي انتخابات هستم اما ممکن است گروه‌هاي مختلف، مردم قم، علما و فضلا از وي درخواست کنند که کانديدا شود و لاريجاني نيز براساس شرايط نظرش را تغيير دهد.

   
  عضو شوراي مرکزي حزب موتلفه اسلامي در ادامه اظهارات خود مبني بر حضور در انتخابات گفت: با توجه به اينکه تابع تصميمات تشکيلاتي موتلفه هستم بايد منتظر نظر نهايي و قطعي اين حزب بمانم چرا که شرکت در انتخابات‌هاي گذشته نيز بر اساس تصميمات تشکيلاتي و جمعي بوده است.

   
  غفوري فرد به نقايص انتخاباتي موجود در کشور اشاره و تصريح کرد: يک نقص بزرگ انتخابات ايران عدم اعلام تشکل‌ها براي حضور در انتخابات تا دقيقه 90 است، مثلا در انتخابات آمريکا از يک سال قبل کانديداها در کنگره مشخص هستند اما در کشور ما هيچ گروهي تاکنون به صورت رسمي اعلام موضع رسمي نکرده است.

   
  غفوري فرد درباره فعاليت ائتلاف راه ملت و پيروان ولايت در انتخابات رياست جمهوري آتي گفت:‌ اين ائتلاف به طور حتم با صداي ملت ادغام خواهد شد که در نهايت تحت عنوان “صداي ملت” براي انتخابات رياست جمهوري فعاليت خواهد کرد.

   
  *ائتلاف راه ملت و پيروان ولايت به دنبال کانديداي مستقل نيست

   
  دبير کل ائتلاف راه ملت و پيروان ولايت درباره کانديداي ائتلاف جديد صداي ملت گفت: با توجه به شرايط موجود براي افزايش اتحاد و هم افزايي با گروه‌هاي مختلف هماهنگ خواهيم بود.

   
  غفوري فرد با اشاره به حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات آتي گفت: قطعا اصلاح‌طلبان به چند گروه تقسيم مي‌شوند اما بعيد مي‌دانم که به اتحاد برسند و اين در حاليست که عارف فعاليت‌هاي انتخاباتي خود را آغاز کرده و گروه‌هاي ديگر اصلاح‌طلب نيز برنامه‌هايي را در دست اجرا دارند.

   
  *مرحله اول انتخابات 8 كانديدا دارد

   
  غفوري فرد درباره حضور مستقلين در انتخابات آينده گفت: رضايي و قالبياف نيز ممكن است به صورت مستقل وارد عرصه شوند و از گروه احمدي نژاد نيز مشايي و يا شخص ديگري مي‌آيد، پس انتخابات آينده چند قطبي خواهد بود و حداقل در مرحله اول هشت کانديدا خواهد داشت.

   
  عضو جامعه اسلامي مهندسين با اشاره به نحوه ورود طيف هاشمي به انتخابات گفت: هاشمي رفسنجاني و دوستان وي ائتلافي را در انتخابات رياست جمهوري ايجاد مي‌كنند.

   
  غفوري فرد درباره حضور مشايي گفت: اخبار بسيار متعددي درباره مشايي به گوش مي‌رسد و اخيرا روزنامه ايران اعلام کرده که مطابق نظر سنجي‌ها مشايي محبوب‌ترين شخصيت سياسي است و اين اعلام حضور است؛ ولي مطمئن هستم که از طيف احمدي نژاد يک نفر کانديدا خواهد شد.

   
  عضو شوراي مركزي حزب موتلفه اسلامي درباره نحوه ورود متکي، خاطر نشان كرد: متکي به صورت مستقل كانديدا نمي‌شود و در قالب  جبهه پيروان خط امام و رهبري حضور خواهد داشت.

   
  گفتني است كه چندي پيش غفوري فرد كانديداتوري خود در انتخابات رياست جمهوري يازدهم را منوط به حضور علي لاريجاني كرده بود.

   
  لازم به ذکر است اين گفتگو قسمتي از مصاحبه تفصيلي باشگاه خبرنگاران با حسن غفوري فرد بود كه مشروح آن طي روز‌هاي آتي به اطلاع مخاطبين محترم خواهد رسيد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.