• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی , مطالب برگزیده سایت » معتادان متاهل هم سبد کالای ماه رمضان می گیرند
  کد خبر : 661920

  معتادان متاهل هم سبد کالای ماه رمضان می گیرند

  معتادان متاهل هم سبد کالای ماه رمضان می گیرندReviewed by Aryan on Jul 23Rating: مدیرکل پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور گفت: همزمان با اعطای سبد کالای رمضان به مددجویان سازمان بهزیستی، به 130 هزار معتاد متاهل نیازمند در مسیر بهبودی و خانواده‌هایشان نیز سبد کالای رمضان ارائه می‌شود. فرید براتی سده،مدیرکل پیشگیری و…

  معتادان متاهل هم سبد کالای ماه رمضان می گیرندReviewed by Aryan on Jul 23Rating:

  مدیرکل پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور گفت: همزمان با اعطای سبد کالای رمضان به مددجویان سازمان بهزیستی، به 130 هزار معتاد متاهل نیازمند در مسیر بهبودی و خانواده‌هایشان نیز سبد کالای رمضان ارائه می‌شود.

  فرید براتی سده،مدیرکل پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور با اشاره به ادامه اجرای طرح جایگزینی شربت به جای قرص متادون در مراکز درمان، تاکید کرد: ریزش معتادان در مسیر بهبودی همچنان ادامه دارد و مشاهده می‌شود که میزان ریزش در مراکز تحت پوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی در سراسر کشور بیشتر شده است.
  وی در ادامه با اشاره به مصوبه مجلس در خصوص اجرای بیمه درمانی معتادان، افزود: طبق مصوبه مجلس، همه معتادان باید تحت پوشش بیمه پایه قرار بگیرند و هزینه بیمه پایه معتادان بی‌بضاعت را هم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تامین کند، لذا مد نظر مجلس پوشش همه معتادان و نه بخشی از آنها بوده است. مدیرکل پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی در ادامه عنوان کرد: قاعده اجرای بیمه درمان معتادان این است که همه معتادان تحت پوشش این بیمه قرار بگیرند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.