• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » مرغ که هیچ،تخم مرغ هم گران بها شد!
  کد خبر : 660460

  مرغ که هیچ،تخم مرغ هم گران بها شد!

  مرغ که هیچ،تخم مرغ هم گران بها شد!Reviewed by Farnaz on Jul 23Rating: مدیرعامل شرکت تخم‌مرغ استان اصفهان گفت: بسیاری از مرغداری‌ها به دلیل کمبود بودجه توانایی خرید سویای دو هزار تومانی را ندارند که عامل کاهش تخم‌مرغ و افزایش قیمت آن به پنج‌ هزار تومان است.  محمدرضا نقشینه با اشاره به توزیع کنجاله در…

  مرغ که هیچ،تخم مرغ هم گران بها شد!Reviewed by Farnaz on Jul 23Rating:

  مدیرعامل شرکت تخم‌مرغ استان اصفهان گفت: بسیاری از مرغداری‌ها به دلیل کمبود بودجه توانایی خرید سویای دو هزار تومانی را ندارند که عامل کاهش تخم‌مرغ و افزایش قیمت آن به پنج‌ هزار تومان است.

   
  محمدرضا نقشینه با اشاره به توزیع کنجاله در بین مرغ‌داران تخم‌گذار اظهار کرد: با وجود خریداری کنجاله سویا توسط اتحادیه مرغ‌داران کل کشور هنوز کنجاله‌ها در اختیار واحدهای تولیدی تخم‌مرغ قرار نگرفته است.
   
  وی ادامه داد: در حال حاضر سویای مورد نظر مرغ‌داران گوشتی در اولویت قرار گرفته و به مرغ‌داری‌های تخم‌گذار اهمیتی داده نمی‌شود.
   
  مدیرعامل شرکت تخم‌مرغ استان اصفهان با توجه به قیمت پایین تخم مرغ تصریح کرد: قیمت تخم‌مرغ زیر قیمت تمام شده دو هزار و 300 تومان است که قیمت تمام شده بالاتر از این است.
   
  وی با توجه به کمبود مرغ به علت در دسترس قرار نگرفتن کنجاله سویا بیان کرد: با وجود قرار نگرفتن نهاده تولید به مرغ‌داری‌های تخم‌گذار، کمبودی از لحاظ تخم‌مرغ در بازار وجود ندارد.
   
  نقشینه با اشاره به اینکه ممکن است زمانی برسد که قیمت هر کیلو تخم‌ مرغ به پنج هزار تومان برسد، تاکید کرد: بسیاری از مرغداری‌ها به دلیل کمبود بودجه توانایی خرید سویایی دو هزار تومانی را ندارند و این عامل کاهش مرغ و تخم‌مرغ در بازار می‌شود.
   
  وی با بیان اینکه سویا جزء اصلی‌ترین مواد غذایی مرغ‌داری‌های چه گوشتی و چه تخم‌گذار است، گفت: سویا از جمله مواد غذایی است که در صورتی حذف یا کاهش آن در واحدهای تولیدی، کاهش تولید را به همراه دارد.
   
  مدیرعامل شرکت تخم‌مرغ استان اصفهان تاکید کرد: باید در کنار توجه به تولید مرغ برای ماه رمضان و کمبود آن، به واحدهای تولیدی مرغ تخم‌گذار هم اهمیت داده شود.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.