• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » بدهی بیست میلیاردی باشگاه پرهوادار لیگ برتری
  کد خبر : 659077

  بدهی بیست میلیاردی باشگاه پرهوادار لیگ برتری

  بدهی بیست میلیاردی باشگاه پرهوادار لیگ برتری Reviewed by Farnaz on Jul 23Rating:  این دوره لیگ برتر با هزینه های هنگفت برخی تیم ها در جذب بازیکن همراه بود. همین نیز موجب شد تا انتقادهای فراوانی ایجاد شود. در این بین، مشکلاتی نیز برای خود باشگاه های پر هزینه ایجاد شد. در این بین، جنس…

  بدهی بیست میلیاردی باشگاه پرهوادار لیگ برتری Reviewed by Farnaz on Jul 23Rating:

   این دوره لیگ برتر با هزینه های هنگفت برخی تیم ها در جذب بازیکن همراه بود. همین نیز موجب شد تا انتقادهای فراوانی ایجاد شود. در این بین، مشکلاتی نیز برای خود باشگاه های پر هزینه ایجاد شد. در این بین، جنس معضلات ایجاد شده متفات بوده است.
  یک باشگاه پرهوادار لیگ برتری که در افزایش قیمت بازیکنان نقش به سزایی داشت، این روزها خودش با مشکلات متعدد مالی مواجه شده است. این مجموعه که مدیرش زمینه ساز تورم عجیبی در فوتبال شد، اکنون در بحران مالی به سر می برد و برای رهایی از آن به هر دری می زند؛ اما انگار بی نتیجه است.
  براساس اخبار دریافتی، رقمی نزدیک به بیست میلیارد تومان بدهی در حساب این باشگاه لیگ برتری دیده می شود. منابع درآمدی نیز محدود است و مدیرعامل نتوانسته به آنچه می خواهد برسد. برآورد می شود با گذشت این روزها و سپرس شدن چند هفته دیگر لیگ برتر، بر دامنه این بحران افزوده شود. 
  در این بین، برخی از پاس نشدن چک برخی بازیکنان فصل قبل نیز می گویند که هنوز منبعی رسمی آن را تایید نکرده است. به نظر می رسد بایستی در این زمینه منتظر اتفاقات جدی تری در روزهای آینده باشیم و چه بسا خبرهای جدیدی به گوش برسد.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.