• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون » پخش مجدد پرس تي وي در انگلیس
  کد خبر : 658537

  پخش مجدد پرس تي وي در انگلیس

  پخش مجدد پرس تي وي در انگلیسReviewed by Aryan on Jul 23Rating: شبکه پرس تي وي، از اول ماه جولاي، پخش برنامه‌هاي اين شبکه را در انگلستان از طريق ماهواره اسکاي از سرگرفته است . شبکه ايراني خبري پرس تي وي، بر روي کانال ۲۰۰ ماهواره‌ اسکاي، براي چهار ساعت در روز برنامه پخش مي‌کند….

  پخش مجدد پرس تي وي در انگلیسReviewed by Aryan on Jul 23Rating:

  شبکه پرس تي وي، از اول ماه جولاي، پخش برنامه‌هاي اين شبکه را در انگلستان از طريق ماهواره اسکاي از سرگرفته است .

  شبکه ايراني خبري پرس تي وي، بر روي کانال ۲۰۰ ماهواره‌ اسکاي، براي چهار ساعت در روز برنامه پخش مي‌کند. دو ساعت از اين برنامه‌ها اختصاص به برنامه‌هايي دارد که روز قبل ضبط شده‌اند.

  سازمان نظارت بر رسانه‌هاي انگليس (آفکام)) ژانويه ۲۰۱۲ ميلادي و با بهانه اين‌ که پرس تي‌وي قوانين پخش اين سازمان را نقض کرده است، ضمن لغو مجوز پخش اين شبکه آن را از ماهواره اسکاي حذف کرد.

  فشار آفکام به پرس تي‌وي پس از آن شدت گرفت که اين شبکه خبري اقدام پليس انگليس را در سرکوب معترضان به سياست‌هاي رياضتي در لندن و ساير شهرهاي انگليس پوشش داد.

  اين درحالی است که در سال گذشته ميلادي، بارها روي امواج شبکه پرس تي وي در ماهواره ‌نايل ست، سس آسترا و هات برد پارازيت ارسال شده و پخش برنامه‌هاي اين شبکه با اختلال روبرو شده است.

  گفته مي‌شود، آفکام با خاندان سلطنتي انگليس روابط نزديکي دارد. اسناد منتشر شده از سوي پايگاه خبري ويکي ليکس نشان مي‌دهد برنامه‌هاي پرس تي‌وي درخصوص ازدواج سلطنتي در انگليس، موجب خشم خاندان سلطنتي شده است. بسياري از انگليسي‌ها، هزينه‌هاي اين مراسم را غيرمعقول و گزاف دانسته اند.

  بسياري از ناظران معتقدند مبارزه خصمانه دولت انگليس با پرس تي‌وي از اقدام اين شبکه خبري در پوشش گسترده و شفاف نقش لندن در کشتار ده‌ها هزار تن از مردم بي گناه در افغانستان و عراق نشات گرفته است.

  پرس تي‌وي همچنين به صورت گسترده به حمايت انگليس از نظام‌هاي سلطنتي خودکامه در حاشيه خليج فارس و مشروعيت بخشي لندن به رژيم‌هاي ديکتاتوري در بحرين و عربستان سعودي پرداخته است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.