• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » آیا عادل امشب سکوت می کند؟
  کد خبر : 65766

  آیا عادل امشب سکوت می کند؟

  آیا عادل امشب سکوت می کند؟Reviewed by Aryan on Oct 31Rating: پس از اتفاقاتی که هفته گذشته و در جریان پخش برنامه نود روی داد که به نوعی درگیری لفظی بین فردوسی پور با حمید استیلی و کمی خفیف تر از آن با محمد رویانیان را در پی داشت و علی پروین هم فردای همان…

  آیا عادل امشب سکوت می کند؟Reviewed by Aryan on Oct 31Rating:

  پس از اتفاقاتی که هفته گذشته و در جریان پخش برنامه نود روی داد که به نوعی درگیری لفظی بین فردوسی پور با حمید استیلی و کمی خفیف تر از آن با محمد رویانیان را در پی داشت و علی پروین هم فردای همان روز از طریق روزنامه ها پاسخ عادل فردوسی پور را داد، به نظر می رسید که فعلا روابط خوبی بین مجموعه باشگاه پرسپولیس با مجموعه برنامه نود حاکم نباشد.

  بر اساس همین اتفاقات، شنیده می شد که این دو مجموعه یعنی برنامه نود از یکسو و باشگاه پرسپولیس فعلا کاری به کار هم نداشته باشند و به نوعی یکدیگر را تحریم می کنند. یعنی از یکسو پرسپولیسی ها قصد دارند تا به نوعی ها پاسخگو نباشند و از طرفی دیگر مجموعه برنامه نود هم تصمیم دارند فعلا به شکلی انفعالی از کنار پرسپولیس و اتفاقات حاکم بر آن عبور کنند و به هیچ وجه به مسائل این تیم به شکل جزئی نپردازند.

  در این شرایط اتفاقات بازی پرسپولیس و داماش گیلان تمام این معادلات و گمانه زنی هایی که بر اساس گفته منابع آگاه به واقعیت نزدیک هم بود را تغییر داده است. عادل فردوسی پور قصد دارد به این اتفاقات و شادی نامتعارف و حرکات زشت دو بازیکن پرسپولیس پس از شادی گل ها بپردازد. البته احتمال دارد این تحریم تنها از سوی برنامه نود شکسته شود و مسوولان پرسپولیس پاسخگو نباشند! با این حال باز هم اذهان عمومی در خصوص مسائل قضاوت خواهد کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.