• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , حوادث » دزدها سگ صاحبخانه را هم دزديدند
  کد خبر : 656940

  دزدها سگ صاحبخانه را هم دزديدند

  دزدها سگ صاحبخانه را هم دزديدند Reviewed by Farnaz on Jul 22Rating: رسيدگي به اين پرونده،روز بيستم ارديبهشت امسال، با شكايت مردي عليه خدمتكار خود به اتهام سرقت اموالش، دردستور كار ماموران كلانتري 101 تجريش تهران قرارگرفت. شاكي گفت: چند روز پيش از حادثه به طور اتفاقي با مرد جواني در خيابان آشنا شدم و…

  دزدها سگ صاحبخانه را هم دزديدند Reviewed by Farnaz on Jul 22Rating:

  رسيدگي به اين پرونده،روز بيستم ارديبهشت امسال، با شكايت مردي عليه خدمتكار خود به اتهام سرقت اموالش، دردستور كار ماموران كلانتري 101 تجريش تهران قرارگرفت.

  شاكي گفت: چند روز پيش از حادثه به طور اتفاقي با مرد جواني در خيابان آشنا شدم و با اطلاع از وضع نامناسب زندگي‌اش از او خواستم در كار نظافت خانه به من كمك كند.

  روز حادثه در حال نظافت خانه، براي من آبميوه تهيه كرد كه پس از خوردن آن، بي‌هوش شدم. چند ساعت بعد كه به هوش آمدم، متوجه به هم ريختگي اثاثيه خانه و سرقت دو گوشي تلفن همراه، دو ساعت مچي، لپ‌تاپ، وسايل صوتي و تصويري و سگ خانگي‌ام شدم. در پي اين شكايت، پرونده‌اي تشكيل و از سوي داديار شعبه چهارم دادسراي ناحيه يك تهران به پايگاه يكم آگاهي تهران ارجاع شد.

  ردپاي يك معتاد و قاچاقچي در سرقت

  با اطلاعات به دست آمده از شاكي، چهره نگاري رايانه‌اي از متهم فراري انجام و جستجو براي دستگيري او آغاز شد. در مرحله بعدي، ماموران با بررسي سامانه مجرمان سابقه‌دار در پليس آگاهي، تصوير متهمي جوان به نام بهروز را به دست آوردند كه شباهت زيادي به تصوير رايانه‌اي خدمتكار سارق داشت و در زمينه مصرف و فروش مواد مخدر سابقه‌دار بوده و مدتي پيش از زندان آزاد شده است.

  دستگيري متهم در شهريار

  به اين ترتيب ماموران پاتوق‌هاي متهم معتاد را زير نظر گرفتند تا اين كه مخفيگاه او را چند روز پيش در منطقه خادم‌آباد شهريار شناسايي و وي را دستگير كردند.

  در بازرسي از خانه متهم بخشي ازاموال دزديده شده از شاكي و حتي سگ او هم پيدا شد. متهم با انتقال به پايگاه يكم پليس آگاهي تهران در بازجويي به سرقت اموال شاكي با همدستي دو نفر از دوستانش اعتراف كرد.

  اعتراف دزد

  متهم با اشاره به نحوه سرقت خانه شاكي گفت: با ديدن وضع زندگي شاكي، تصميم گرفتم به عنوان نظافتچي در آنجا مشغول كار شوم و در فرصتي مناسب اموال را سرقت كنم. متهم اضافه كرد: موضوع را با دو نفر از دوستانم در ميان گذاشتم كه قول همكاري دادند.

  روز حادثه صاحبخانه را با آبميوه مسموم و بي‌هوش كردم. سپس دوستانم هم به من ملحق شدند و سه نفري اموال قيمتي و سگ خانگي صاحبخانه را دزديديم. در پي اعتراف متهم، دو همدست فراري او نيز تحت تعقيب قرار گرفتند و دستگير شدند. اين دو متهم با انتقال به پليس آگاهي در بازجويي به همدستي با ديگر متهم پرونده در سرقت اموال خانه مرد پولدار اعتراف كردند.

  سرهنگ اكبرپور، رئيس پايگاه اول پليس آگاهي تهران دراين باره گفت: متهمان با قرار قانوني روانه زندان شدند. تحقيقات تكميلي از آنها براي مشخص شدن ديگر سرقت‌هاي احتمالي و كشف بقيه اموال دزديده شده از شاكي ادامه دارد.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.