• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » کاهش قیمت محصولات لبنی،رویای مسولین
  کد خبر : 655580

  کاهش قیمت محصولات لبنی،رویای مسولین

  کاهش قیمت محصولات لبنی،رویای مسولینReviewed by Farnaz on Jul 22Rating:   عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که قیمت محصولات لبنی هیچگاه به قیمت پیشین برنمی‌گردد، اظهارداشت: با توجه به گران شدن ارز و افزایش قیمت نهاده‌های دامی کاهش قیمت شیر و محصولات لبنی شبیه یک رویاست مگر این که دولت اقدامی در این…

  کاهش قیمت محصولات لبنی،رویای مسولینReviewed by Farnaz on Jul 22Rating:

   

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که قیمت محصولات لبنی هیچگاه به قیمت پیشین برنمی‌گردد، اظهارداشت: با توجه به گران شدن ارز و افزایش قیمت نهاده‌های دامی کاهش قیمت شیر و محصولات لبنی شبیه یک رویاست مگر این که دولت اقدامی در این زمینه انجام دهد.
  محمد حسن نژاد در گفت و گو با خانه ملت، با اشاره به کاهش ۱۰ درصدی قیمت محصولات لبنی در ماه رمضان افزود: دولت همواره تلاش دارد تا موضوع گرانی ها را القای دشمنان و یا تعابیری از این دست عنوان کند، در صورتیکه به اعتقاد من، مهمترین و تنها عامل در نابسامانی های بازار به خصوص در ماه رمضان، نبود نظارت بین بخش های مختلف در بدنه دولت است.

  نماینده مردم مرند و جافا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت همواره سعی دارد تا با جوسازی، گرانی را در نظر مردم پیش پا افتاده جلوه کند، در صورتیکه گرانی ها به خصوص در ماه رمضان شرایط را برای مردم سخت کرده است.

  وی تأکید کرد: در جلسات این هفته کمیسیون با حضور نمایندگانی از دولت به موضوع گرانی های اخیر و تورم موجود در جامعه و به خصوص گرانی شیر و لبنیات خواهیم پرداخت.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: همواره در موارد مختلف از تعامل بین دولت و مجلس در مهار گرانی ها سخن به میان می آید در صورتیکه وضعیت آشفته در بازار نشأت گرفته از نبود تعامل بین دو وزارتخانه دولت است که این مسئله به اقتصاد کشور ضربه وارد کرده است.

  حسن نژاد با بیان این که قیمت محصولات لبنی هیچگاه به قیمت پیشین برنمی‌گردد، اظهارداشت: با توجه به گران شدن ارز و افزایش قیمت نهاده‌های دامی کاهش قیمت شیر و محصولات لبنی شبیه یک رویاست مگر این که دولت اقدامی در این زمینه انجام دهد.
  این نماینده مجلس نهم با بیان این که نظارتی بر بازار شیر و فرآورده‌های لبنی وجود ندارد، اظهار داشت: انتظار این بود که پس از ادغام وزارت بازرگانی در وزارت صنایع و معادن و تشکیل وزارت صنعت، معدن و تجارت نظارت‌ها بر بازار محصولات لبنی بیشتر شود اما متاسفانه پس از این ادغام نظارت ها به حداقل ممکن کاهش یافت و تکالیف دستگاه‌های نظارتی دچار ابهام شد.

  وی با بیان این که دولت کنترل و نظارت لازم را بر بازار مواد غذایی و به ویژه شیر و لبنیات ندارد، تصریح کرد: تا زمانی که این وضعیت اصلاح نشود باید انتظار افزایش قیمت خارج از قاعده و قانون را داشت.

  نماینده مردم مرند و جافا در مجلس، افزود: دولت با برگزاری نمایشگاه ها و فروشگاه های عرضه مستقیم کالا درآستانه ماه رمضان و یا مواقع دیگری از این دست قصد دارد تا بازار را به نوعی کنترل کرده و از التهابات آن بکاهد در صورتی که عملا این اتفاق رخ نداده و قیمت ها پس از این ماه افزایش افسار گسیخته ای خواهد داشت.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از روند افزایش قیمت کالاهای اساسی و وعده‌های دولت مبنی‌بر ارزان شدن این کالاها در بازار یادآور شد: دولت در ماه های اخیر در بحث کنترل گرانی ضعیف عمل کرده و مردم با موجی از افزایش قیمت‌ها روبه‌رو شده‌اند که هم‌اکنون نیز این موج ادامه دارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.