• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار , اقتصادی » ۲۰ هزار تن مرغ منجمد از برزیل وارد می شود/ مرغ ۴۴۰۰ تومانی در راه است
  کد خبر : 655478

  ۲۰ هزار تن مرغ منجمد از برزیل وارد می شود/ مرغ ۴۴۰۰ تومانی در راه است

  ۲۰ هزار تن مرغ منجمد از برزیل وارد می شود/ مرغ ۴۴۰۰ تومانی در راه استReviewed by Aryan♥ on Jul 22Rating: سرپرست معاونت توسعه بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: « 20 هزار تن مرغ در ظرف روزهای آینده وارد کشور می‌شود که به قیمت 4400 تومان در نمایشگاههای عرضه مستقیم کالا توزیع…

  ۲۰ هزار تن مرغ منجمد از برزیل وارد می شود/ مرغ ۴۴۰۰ تومانی در راه استReviewed by Aryan♥ on Jul 22Rating:

  سرپرست معاونت توسعه بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: « 20 هزار تن مرغ در ظرف روزهای آینده وارد کشور می‌شود که به قیمت 4400 تومان در نمایشگاههای عرضه مستقیم کالا توزیع خواهد شد.

  سرپرست معاونت توسعه بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت از عرضه روزانه 1000 تن مرغ منجمد در نمایشگاههای عرضه مستقیم کالا ویژه طرح ضیافت خبرداد.
  به گزارش خبرآنلاین « حسن رادمرد» با اشاره به عرضه بیش از تقاضای مرغ در ماه رمضان افزود: مرغداریها با توجه به جوجه ریزی‌های انجام شده و تامین نهاده های طیور با کمبودی برای تولید مواجه نیستند و در حال حاضر مشکلی برای عرضه مرغ براساس نیاز بازار وجود ندارد.
  به گفته وی با ذخیره سازیهای صورت گرفته برای تامین مرغ در ماه رمضان، در این ماه ‌ 160هزار تن تولید مرغ انجام می شود که نسبت به ماه های قبل 15درصد رشد خواهد داشت.
  رادمرد در ادامه با اشاره به رفع مشکل تولیدکنندگان مرغ برای تهیه و تامین نهاده های طیور اظهار کرد: بر اساس تفاهم نامه های امضاء شده به منظور تامین کنجاله سویای مورد نیاز واحدهای تولیدی از طرف دولت،‌ با مشکلی برای تولید مرغ گوشتی مواجه نخواهیم بود.
  وی همچنین به عرضه4700 تومانی مرغ منجمد در نمایشگاه‌های ویژه طرح ضیافت اشاره کرد و گفت: 20 هزار مرغ منجمد نیز از برزیل در حال ورود به کشور است.
  سرپرست معاونت توسعه بازرگانی داخلی در ادامه با اشاره به تنظیم بازار مرغ و جلوگیری از نوسانات قیمتی آن تصریح کرد: در این رابطه شرکت پشتیبانی امور دام تحویل 54 هزار تن نهاده خوراک مرغ به اتحادیه سراسری مرغداران برای توزیع بین مرغداران گوشتی را آغاز کرده است که تاثیر بسزایی در کاهش قیمت مرغ خواهد داشت.
  وی در ادامه از ثبت سفارش 60هزار تن مرغ خبرداد و گفت: از این میزان در حال حاضر پنج هزار تن وارد کشور شده و پنج هزار تن در مرزها است همچنین 20 هزار تن دیگر نیز در ظرف روزهای آینده وارد کشور می‌شود که به قیمت 4400 تومان در نمایشگاههای عرضه مستقیم کالا توزیع خواهد شد.

  (منبع : خبرآنلاین)

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.