• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » ايرانسل تماميت ارضی ايران را زير سئوال برد!
  کد خبر : 654133

  ايرانسل تماميت ارضی ايران را زير سئوال برد!

  ايرانسل تماميت ارضی ايران را زير سئوال برد! Reviewed by Farnaz on Jul 21Rating: بعد از ماجراي تغيير مالکيت ابو موسي، ايرانسل اين بار آذربايجان ايران را هم جزو جمهوري آذربايجان اعلام کرد!! به گزارش «ايرانآباد»، به رغم اقدام توجيه ناپذير ايرانسل در ارسال پيام کوتاه خوشامد به امارات به مسافران در ابوموسي، بسياري از…

  ايرانسل تماميت ارضی ايران را زير سئوال برد! Reviewed by Farnaz on Jul 21Rating:

  بعد از ماجراي تغيير مالکيت ابو موسي، ايرانسل اين بار آذربايجان ايران را هم جزو جمهوري آذربايجان اعلام کرد!!

  به گزارش «ايرانآباد»، به رغم اقدام توجيه ناپذير ايرانسل در ارسال پيام کوتاه خوشامد به امارات به مسافران در ابوموسي، بسياري از ايرانيان با غيرت آذري خبر داده اند که در اردبيل و دشت مغان و … نيز پيامک هاي مشکوکي مبني بر اعلام موقعيت مکاني اين مناطق به عنوان بخشي از خاک جمهوري آذربايجان را دريافت مي کنند.

  در حالي که اعتراضات ايرانيان ميهن دوست نسبت به شرکت ايرانسل بابت دريافت پيامک هاي توهين آميز و ضد ايراني در ابوموسي با عدم عذرخواهي و هر گونه قولي مبني بر اصلاح اين اشتباه فاحش همراه بود، اقدام جديد ايرانسل در بخشش مالکيت تاريخي آذربايجان به سرزمين هاي ايراني از دست رفته شمال ارس، مويد اين نکته است که گويا براي مسوولان ايرانسل منافع تجاري و مالي شخصي بر تماميت ارضي و منافع ملي ايرانيان ترجيح دارد.

  تجارب قبلي نشان مي دهد که معمولا مسئولان ايرانسل خود را چندان ملزم به پاسخگويي نمي دانند حال مي خواهد اين پاسخگويي در خصوص رعايت حقوق مشترکين باشد يا حفظ تماميت ارضي و منافع ملي ايران.

  آنچه حائز اهميت است تاثير رواني چنين اقداماتي بر روي مردم و ايجاد بهانه هايي براي شيطنت برخي جريان هاي ضد ايراني است که تکرار و استمرار آن مي تواند زمينه ساز گستاخي هاي اين جريان ها و ادعاهاياشان نسبت به تماميت ارضي کشورمان باشد

  ——

  فکس پاسخ ایرانسل به خبر ایران ویج

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۳)  • نويد

   فقط همراه اول

  • شاکی

   4 روز دیگه هم فکر کنم بگن بندر عباس مال پرتغاله من این سیم کارت له میکنم!!!!!!!!!!

   • phln

    آقا کلاً این ایرانی ها جو گیرند. با یه خبر این طوری داغ می کنن و میگن سیم کارت و له می کنم، با یه خبر دیگه یهو میان میگن درود بر ایرانسل.
    جالب اینه که در عمل هر دو گروه از ایرانسل (هم) استفاده می کنن!!

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.