• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » آلوده‌ترین شهر ایران کدام است؟
  کد خبر : 654064

  آلوده‌ترین شهر ایران کدام است؟

  آلوده‌ترین شهر ایران کدام است؟ Reviewed by Farnaz on Jul 21Rating: فتح‌الله معین ظهر امروز در جلسه علنی شورای شهر با بیان اینکه میزان آلاینده‌ها در اصفهان بیش از تهران است، تصریح کرد: اصفهان آلوده‌ترین شهر ایران از نظر موقعیت جغرافیایی وعدم جابه‌جایی هوا است.  وی افزود: آلودگی هوا برای شهروندان اصفهانی مشکلات متعددی ایجاد…

  آلوده‌ترین شهر ایران کدام است؟ Reviewed by Farnaz on Jul 21Rating:

  فتح‌الله معین ظهر امروز در جلسه علنی شورای شهر با بیان اینکه میزان آلاینده‌ها در اصفهان بیش از تهران است، تصریح کرد: اصفهان آلوده‌ترین شهر ایران از نظر موقعیت جغرافیایی وعدم جابه‌جایی هوا است. 

  وی افزود: آلودگی هوا برای شهروندان اصفهانی مشکلات متعددی ایجاد کرده و آن‌ها خواستار حل این مشکل از سوی مسئولان هستند. 

  عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه اصفهان نسبت به استان‌های دیگر در حذف خودروهای فرسوده عقب مانده است، یادآور شد: حذف خودروهای فرسوده از ناوگان حمل و نقل شهری از مهم‌ترین راهکارهای کاهش آلودگی هوا است. 

  وی همچنین با اشاره به بحران آب در اصفهان گفت: آب تعدادی از چاه‌های شهر شور شده است و زمین در حاشیه زاینده رود برای توسعه فضای سبز وجود ندارد. 

  معین با بیان اینکه شهرستان اصفهان بیشترین ضرر را در این زمینه کرده است، اضافه کرد: بر اساس آمار دقیق وزارت نیرو در این منطقه ۲۰۰ میلیون متر مکعب برداشت آب بی‌رویه و غیر قانونی شده است. ادامه داد: 

  وی یادآور شد: میزان سرانه فضای سبز اصفهان در دهه ۵۰، ۱۰ برابر میزان سرانه فعلی شهر اصفهان است و میزان سرانه فضای سبز این شهر نسبت به ۳۰ سال گذشته به یک دهم کاهش پیدا کرده است. 

  به گزارش فارس،عضو شورای شهر اصفهان با بیان اینکه در طرح تفصیلی توسعه فضای سبز دیده نشده است، تصریح کرد: توسعه فضای سبز این شهر نیازمند همکاری و تلاش همگانی است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.