• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی
  کد خبر : 653644

  جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی

  جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی Reviewed by Aryan on Jul 21Rating: رئیس هیئت مدیره کانون کارگران بازنشسته تبریز گفت: 18درصد افزایش برای حقوق کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تامین اجتماعی در نظر گرفته شده که با حقوق تیرماه به‌حساب بازنشستگان واریز می‌شود. کریم صادق زاده به نقل از رئیس کانون عالی بازنشستگان کشور افزود:…

  جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی Reviewed by Aryan on Jul 21Rating:

  رئیس هیئت مدیره کانون کارگران بازنشسته تبریز گفت: 18درصد افزایش برای حقوق کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تامین اجتماعی در نظر گرفته شده که با حقوق تیرماه به‌حساب بازنشستگان واریز می‌شود.

  کریم صادق زاده به نقل از رئیس کانون عالی بازنشستگان کشور افزود: این افزایش مربوط به ‌حق همسر، حق اولاد و حق عائله مندی بوده و هیچگونه افزایشی به حق مسکن و بن تعلق نیافته که امیدواریم انجام این موضوع نیز بزودی تحقق یابد.
  وی خاطرنشان کرد: بازنشستگان، از کارافتادگان و بازماندگان که 18درصد افزایش حقوقشان کمتر از 100هزار تومان محاسبه شود، از سوی سازمان تأمین اجتماعی مبلغ افزایش حقوقشان تا 100هزار تومان ترمیم شده و پرداخت می‌شود به این ترتیب افزایش حقوق کمتر از 100هزار تومان برای بازنشستگان تأمین اجتماعی وجود نخواهد داشت.

  صادقزاده افزود : علاوه براین، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در جلسه‌ای با اعضای کانون عالی بازنشستگان کشور اعلام کرده که هر چهار‌ماه یک‌بار 400هزار تومان به‌حساب تمامی بازنشستگان تأمین اجتماعی واریز می‌شود، بنابراین علاوه برافزایش حقوق در پایان تیرماه 400هزار تومان هم به‌صورت جداگانه به‌حساب بازنشستگان تأمین اجتماعی واریز می‌شود.

  وی یادآور شد ‌: در جلسه‌ای که رئیس کانون عالی بازنشستگان کشور با آقای مرتضوی، مدیرعامل تأمین اجتماعی داشتند ایشان آخرین تصمیم‌های تأمین اجتماعی برای افزایش حقوق بازنشستگان را اعلام کرد.او با اشاره به اینکه مزایای بازنشستگان تأمین‌اجتماعی در سال‌های گذشته مشمول افزایش نشده بود توضیح داد: دو سه سالی است که میزان مزایایی مانند حق‌مسکن، حق اولاد و دیگر مزایا که همراه با حقوق به بازنشستگان پرداخت می‌شود ثابت مانده بود اما براساس تصمیم امسال مدیرعامل تأمین اجتماعی این مزایا نیز مشمول 18درصد افزایش خواهد شد.

  صادقزاده افزود: حداقل حقوق سال 90معادل 333هزار تومان بوده است که با درنظر گرفتن 18درصد برای افزایش حقوق میزان این افزایش 64هزار تومان خواهد بود اما این مبلغ از سوی تأمین اجتماعی به 100هزار تومان خواهد رسید.
  وی افزود: به منظور ارتقاء قدرت خرید و ترمیم مستمری و کمکهای جنبی مستمری بگیران کم درآمد،چنانچه پس از اعمال افزایش مستمری و کمکهای جنبی متعلقه ،مجموع این افزایش ها در سال 91 کمتر از 100 هزار تومان باشد،ما به التفاوت مبلغ افزایش یافته تا مبلغ اخیرالذکر محاسبه و تحت عنوان “کمک به سبد خانوار” به مستمری بگیران ذینفع پرداخت می گردد.
  رئیس هیئت مدیره کانون کارگران بازنشسته تبریز در خاتمه گفت: بازنشستگان، کارافتادگان و بازماندگان می توانند مستمری خود را از مرداد ماه پس از اعمال افزایش های مقرر و محاسبه تفاوت فروردین لغایت تیرماه سال1391دریافت کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • بهپور عشاقی

   با سلام :اینجانب باتوجه به افزایش 18درصدی میزان افزایش حقوق سال91که طبق گفته مسولین میباید زیر یک میلیون ریال نباشد لیکن در حال حاضربا افزایش های جنبی میزان حقوق دریافتی اینجانب در سال 91مبلغ 2628980ریال می باشد.با توجه به اینکه اساس برقراری حقوق اینجانب بند47 قانون بودجه سال1388 میباشدوطبق جزء3بند الف این بند آمده که میزان کمکهای جانبی این دسته از مستمری بگیران همانند سایر مستمری بگیران میباشد ولی این افزایش شامل حال اینجانب نشده است. لطفاعلت را توضیح به فرمایید .درغیر اینصورت اینجانب برای احقاق حقوق خود به کدام اداره تامین اجتماعی مراجعه نمایم. مسوولین شعبه 25منطقه شمال غرب کشور پاسخگوی اینجانب نبوده لطفا”من را راهنمایی به فرمایید

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.