• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » کاهش جرائم در ماه مبارک رمضان
  کد خبر : 651395

  کاهش جرائم در ماه مبارک رمضان

  کاهش جرائم در ماه مبارک رمضان Reviewed by Farnaz on Jul 19Rating: فرمانده انتظامیجمهوری اسلامی ایران گفت: کسی که در مرز خدمت می‌کند سهم بزرگی درامنیت داخلی کشور دارد و نیروی انتظامی اولویت اول خود را به مرزبانی اختصاص داده است. به گزارش ايسنا، سردار احمدی مقدم در مراسم صبحگاه نیروی انتظامی با تبریک فرا…

  کاهش جرائم در ماه مبارک رمضان Reviewed by Farnaz on Jul 19Rating:

  فرمانده انتظامیجمهوری اسلامی ایران گفت: کسی که در مرز خدمت می‌کند سهم بزرگی درامنیت

  داخلی کشور دارد و نیروی انتظامی اولویت اول خود را به مرزبانی اختصاص داده است.

  به گزارش ايسنا، سردار احمدی مقدم در مراسم صبحگاه نیروی انتظامی با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد: این ایام و این مناسبت‌ها غرابت زیادی با نیروی انتظامی دارد زیرا امنیت و ایمان از یک ریشه سرچشمه می‌گیرد و هر جامعه‌ای مومن‌تر باشد امن‌تر نیز هست.

  وی با بيان اينكه ناامنی یعنی تجاوز به حقوق دیگران، حرص زیاده خواهی است و وظیفه پلیس و دستگاه قضایی ایجاد امنیت است، گفت: استان گیلان با این وسعت و جمعیت انبوه مسافران کمترین جرائم را دارد و این امر نشان از ریشه‌های امنیت در وجود مردم این استان دارد. در گیلان جرائم در چهار ماهه سال جاری کمتر از 50 مورد بوده است.

  وی همچنین از کاهش جرائم در ماه مبارک رمضان در سراسر کشور خبر داد و افزود: باورهای دینی در مردم ریشه محکمی دارد زیرا حتی مجرمان هم حرمت این ماه را نگاه می‌دارند و در نتیجه در این ماه شاهد کمترین جرائم هستیم.

  احمدی‌مقدم ادامه داد: با توجه به اینکه حفظ امنیت جامعه برعهده ماست نباید در این ماه غفلت کنیم و صحنه را برای انجام بسیاری از جرائم باز کنیم.

  وی از دیگر وظایف دستگاه‌های امنیتی و قضایی را آموزش به مردم برشمرد و تصریح کرد: باید در راستای آموزش اقدام کنیم زیرا پیشگیری بهتر از درمان است و آشنا کردن جامعه با عواقب جرم، می‌تواند نقش بازدارندگی داشته باشد.

  احمدی‌مقدم تصریح کرد: کسی که در مرز خدمت می‌کند سهم بزرگی در امنیت داخلی کشور دارد و نیروی انتظامی اولویت اول خود را به مرزبانی اختصاص داده است.

  وی با بيان اينكه خوشحالیم که مرزهای ما کاملا در کنترل و مهار شده می‌باشند، خاطرنشان کرد: جلوی حوادث را باید گرفت و دشمن را نمی‌توان پیش بینی کرد و غفلت جایز نیست و همه ما باید آگاه باشیم زیرا نقش اساسی ما در رسیدن به هدف کاملا مشهود است. 

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.