• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » کاهش نرخ هتل‌های مشهد ‌در ماه رمضان
  کد خبر : 649337

  کاهش نرخ هتل‌های مشهد ‌در ماه رمضان

  کاهش نرخ هتل‌های مشهد ‌در ماه رمضان Reviewed by Farnaz on Jul 18Rating: محمدسعید ولی‌زاده امروز  اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان در اواسط تابستان و کاهش مسافران، تصمیمی اتخاذ شده است تا کاهش نرخ هتل‌ها را در مشهد داشته باشیم. وی در ادامه گفت: با توجه به تعاملاتی که انجمن…

  کاهش نرخ هتل‌های مشهد ‌در ماه رمضان Reviewed by Farnaz on Jul 18Rating:

  محمدسعید ولی‌زاده امروز  اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان در اواسط تابستان و کاهش مسافران، تصمیمی اتخاذ شده است تا کاهش نرخ هتل‌ها را در مشهد داشته باشیم.

  وی در ادامه گفت: با توجه به تعاملاتی که انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی خراسان رضوی با انجمن هتل‌داران و هتل آپارتمان‌ها داشته است مقرر شده است تا با کاهش نرخ هتل‌ها شاهد کم شدن میزان مسافران در ماه رمضان نباشیم.

  رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: با کاهش نرخ هتل‌ها و هتل آپارتمان‌ها مسافران می‌توانند با قصد ده روزه و به جا آوردن فریضه الهی در مشهد اقامت کنند.

  ولی‌زاده ادامه داد: اوضاع خاص داخلی کشور سوریه و نا امنی‌های پیش آمده در این کشور، منجر شده است تا پروازهای مربوط به این کشور از مدتی قبل لغو شود.

  وی با توجه به آمار به دست آمده از پروازهای ورودی و خروجی خراسان رضوی تصریح کرد: امسال آمار کمتری در زمینه ورود توریست‌های خارجی به خراسان رضوی نسبت به سال گذشته به دست رسیده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.