• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » 30 کیلو برنج و مرغ، سهم هر کارمند
  کد خبر : 648515

  30 کیلو برنج و مرغ، سهم هر کارمند

  30 کیلو برنج و مرغ، سهم هر کارمند Reviewed by Farnaz on Jul 18Rating: مدیرکل تامین و توزیع کالای وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در سبد کالایی ویژه ماه مبارک رمضان هر کارمند، 20 کیلوگرم برنج، 10 کیلوگرم مرغ، 5 عدد روغن مایع 900 گرمی و 5 کیلوگرم شکر قرار دارد که توزیع آن،…

  30 کیلو برنج و مرغ، سهم هر کارمند Reviewed by Farnaz on Jul 18Rating:

  مدیرکل تامین و توزیع کالای وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در سبد کالایی ویژه ماه مبارک رمضان هر کارمند، 20 کیلوگرم برنج، 10 کیلوگرم مرغ، 5 عدد روغن مایع 900 گرمی و 5 کیلوگرم شکر قرار دارد که توزیع آن، از پنجشنبه به تدریج توزیع آغاز می‌شود.

  علی پورکاوه با اشاره به اینکه سبد کالایی رایگان هر کارمند که به مناسبت ماه مبارک رمضان توزیع می‌شود، شامل اقلامی همچون مرغ، برنج، شکر و روغن است، گفت: این سبد شامل 20 کیلوگرم برنج، 10 کیلوگرم مرغ، 5 کیلوگرم شکر و 5 بطری روغن 900 گرمی مایع یا یک حلب 4.5 کیلویی روغن جامد است.

  مدیرکل تامین و توزیع کالای وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: توزیع این سبد کالایی به تدریج از پنجشنبه هفته جاری آغاز می شود و تا هفته اول ماه مبارک رمضان، در اختیار تمامی کارمندان دولت قرار می‌گیرد.

  وی تصریح کرد: دستگاههای دولتی باید آمار پرسنل خود را به وزارتخانه مربوطه به تفکیک استانها، ارایه دهند تا وزارتخانه دولتی، آمار خود را به مباشر توزیع کالاها یعنی تعاونی مصرف کارکنان دولت(اسکاد)، ارایه دهد.

  پورکاوه اظهار داشت: بعد از جمع‌بندی، سهم هر دستگاه به تفکیک استان از سوی این تعاونی در استانهای مربوطه تحویل داده خواهد شد.

  براساس مصوبه دولت، وزارت صنعت ، معدن و تجارت موظف شد برای تهیه و توزیع سبد کالای رفاهی ماه مبارک رمضان به شاغلین دستگاه های اجرایی (اعم از رسمی ، پیمانی و قراردادی) به ازای هر کارمند یک میلیون و 500 هزار ریال اقدام کند.

  اعتبار اجرای این سبد کالایی براساس مصوبه دولت از محل اعتبارات مربوط به دستگاه های اجرایی تأمین و ازجانب معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی به وزارت صنعت ، معدن و تجارت تخصیص می یابد.

  وزارت صنعت ، معدن و تجارت به استناد اصل 127 قانون اساسی به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور و هیئت وزیران مجاز است در صورت ضرورت تصمیمات اجرایی لازم را برای اجرای این مصوبه هیئت دولت اتخاذ و اجرا کند.

  کلیدواژه ها : ، ,
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • sadf

   راست میگه سعید منم کارمندم ازاین قولهای پوشالی زیاد شنیدم ولی تو اداره به ما که این اقلامی رو که نام بردند تا حالا ندادن فقط حرف زیاد می زنند . یه سال بعد از ماه رمضان می خواستن سبد کالای رمضان رو بدن که سهمیه شون تمام شد . اینا فقط حرف می زنند . خدا دروغگو یان را جزاء می دهد .

  • سعید هدیه

   من کارمندم از این وعده های سبدی هم زیاد شنیدم تا حالا سبدی ندیدم.اینهمه تو بوق و کرنا می کنن اخرشم هیچه مارو ….گیر آوردن…شما رو هم همینطور..

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.