ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » عمو پورنگ با بالن به ميان بچه‌ها مي‌آيد
کد خبر : 648257

عمو پورنگ با بالن به ميان بچه‌ها مي‌آيد

مسلم آقاجانزاده، تهيه‌كننده برنامه «هزار و شصت و شونزده» در اين باره به جام‌جم گفت: فضاي اين برنامه مثل يك خانه بازي است و دكور هم نشانه‌هايي از اسباب‌بازي دارد. عموپورنگ در شروع برنامه با يك بالن پايين مي‌آيد، اما در طول برنامه چند بار دوباره سوار بر آن مي‌شود و بالا مي‌رود. وي ادامه…

مسلم آقاجانزاده، تهيه‌كننده برنامه «هزار و شصت و شونزده» در اين باره به جام‌جم گفت: فضاي اين برنامه مثل يك خانه بازي است و دكور هم نشانه‌هايي از اسباب‌بازي دارد. عموپورنگ در شروع برنامه با يك بالن پايين مي‌آيد، اما در طول برنامه چند بار دوباره سوار بر آن مي‌شود و بالا مي‌رود.

وي ادامه داد: در فضاي اسباب‌بازي برنامه «هزار و شصت و شونزده» دو شخصيت فانتزي جوجه تيغي و شير هم حضور دارند كه امير سهيلي و محمد خوارزمي اين دو نقش را بازي مي‌كنند.

آقاجانزاده با اشاره به حضور اميرمحمد در اين برنامه گفت: اميرمحمد و شخصيت گلدون‌خان هم در برنامه حضور دارند تا در كنار عمو پورنگ موضوعات برنامه را بررسي و اجرا كنند و هر روز يك بازي قديمي ايراني را به بچه‌ها آموزش دهند.

وي با اشاره به اين نكته كه در هر برنامه حدود 120 كودك در استوديو حضور خواهند داشت، گفت: برنامه «هزار و شصت و شونزده» هر روز ساعت 17 از شبكه دو پخش خواهد شد.

مطالب مرتبط

ویژه های ایران ویج

دیدگاهها (۱)  • مژگان خلیلی آذر

    من میخوام دخترم در برنامه شما حضور پیدا کند. نحوه ثبت نام در برنامه تون رو میخواستم.

ایرانویج در تلگرام

نظرسنجی

شما ایمیل خود را چند مدت یکبار چی می کنید ؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

آخرین اخبار و مطالب

پربازدیدترین مطالب امروز