ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » عمو پورنگ با بالن به ميان بچه‌ها مي‌آيد
کد خبر : 648257

عمو پورنگ با بالن به ميان بچه‌ها مي‌آيد

مسلم آقاجانزاده، تهيه‌كننده برنامه «هزار و شصت و شونزده» در اين باره به جام‌جم گفت: فضاي اين برنامه مثل يك خانه بازي است و دكور هم نشانه‌هايي از اسباب‌بازي دارد. عموپورنگ در شروع برنامه با يك بالن پايين مي‌آيد، اما در طول برنامه چند بار دوباره سوار بر آن مي‌شود و بالا مي‌رود. وي ادامه…

مسلم آقاجانزاده، تهيه‌كننده برنامه «هزار و شصت و شونزده» در اين باره به جام‌جم گفت: فضاي اين برنامه مثل يك خانه بازي است و دكور هم نشانه‌هايي از اسباب‌بازي دارد. عموپورنگ در شروع برنامه با يك بالن پايين مي‌آيد، اما در طول برنامه چند بار دوباره سوار بر آن مي‌شود و بالا مي‌رود.

وي ادامه داد: در فضاي اسباب‌بازي برنامه «هزار و شصت و شونزده» دو شخصيت فانتزي جوجه تيغي و شير هم حضور دارند كه امير سهيلي و محمد خوارزمي اين دو نقش را بازي مي‌كنند.

آقاجانزاده با اشاره به حضور اميرمحمد در اين برنامه گفت: اميرمحمد و شخصيت گلدون‌خان هم در برنامه حضور دارند تا در كنار عمو پورنگ موضوعات برنامه را بررسي و اجرا كنند و هر روز يك بازي قديمي ايراني را به بچه‌ها آموزش دهند.

وي با اشاره به اين نكته كه در هر برنامه حدود 120 كودك در استوديو حضور خواهند داشت، گفت: برنامه «هزار و شصت و شونزده» هر روز ساعت 17 از شبكه دو پخش خواهد شد.

مطالب مرتبط

ویژه های ایران ویج

دیدگاهها (۱)



  • مژگان خلیلی آذر

    من میخوام دخترم در برنامه شما حضور پیدا کند. نحوه ثبت نام در برنامه تون رو میخواستم.

ایرانویج در تلگرام

نظرسنجی

آخرین اخبار و مطالب

پربازدیدترین مطالب امروز