• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » «كل‌كل كردن» اكيدا ممنوع است!
  کد خبر : 648055

  «كل‌كل كردن» اكيدا ممنوع است!

  «كل‌كل كردن» اكيدا ممنوع است! Reviewed by Farnaz on Jul 18Rating: روزنامه ی تهران امروز به قلم محمد حسین جعفریان نوشت:«احمد توكلي» از فعال‌ترين نمايندگان مردم در سال‌هاي اخير بوده است. تلاش و حساسيت او نسبت به مسائل جاري مملكت و خاموش نماندن در برابر قانون‌شكني‌ها از وي الگويي براي نمايندگان منفعل و كم‌تحرك –…

  «كل‌كل كردن» اكيدا ممنوع است! Reviewed by Farnaz on Jul 18Rating:

  روزنامه ی تهران امروز به قلم محمد حسین جعفریان نوشت:
  «احمد توكلي» از فعال‌ترين نمايندگان مردم در سال‌هاي اخير بوده است. تلاش و حساسيت او نسبت به مسائل جاري مملكت و خاموش نماندن در برابر قانون‌شكني‌ها از وي الگويي براي نمايندگان منفعل و كم‌تحرك – كه شوربختانه تعدادشان كم هم نيست – ساخته است. او در مقام رياست مركز پژوهش‌هاي مجلس در دوره گذشته، كارنامه قابل‌قبولي از خود به‌جا گذاشت. چنان‌كه اين مركز، از اداره‌اي حاشيه‌اي و باري به‌هر جهت، به دايره‌اي مهم و موثر در تصميم‌گيري‌هاي مجلس بدل شد.

  با تمام اين احوال و در كمال تعجب، او از سمت خود عزل شد. گزارش شده است كه آقاي لاريجاني در جلسه‌اي، علت جابه‌‌جايي وي را «كل‌كل‌كردن‌هاي وي با دولت» عنوان كرده است. همه آنها كه اخبار سياسي مملكت را دنبال مي‌كنند واقفند، احمد توكلي به‌خاطر پافشاري‌هايش بر حراست از قوانين و پيشگيري از قانون‌شكني‌هاي گاه‌و‌بي‌گاه دولت، چه تاوان‌هايي پرداخته است. آيا معناي عمل به وظايف نمايندگي و حراست حقيقي از حقوق موكلان توسط وكيل آنها در مجلس شوراي اسلامي «كل‌كل‌كردن» است؟ برادر بزرگوار! جناب آقاي لاريجاني! آيا گمان نمي‌كنيد اين رفتار شما سبب شود تا نمايندگان پس از اين، براي عمل به وظايف اصلي و سخت خود، دچار خودسانسوري شده و آرامش، سكوت و انزوا را بر تلاش بيشتر يا به‌تعبير شما «كل‌كل كردن» ترجيح دهند؟!

  بسياري از دوستان من هستند كه در حوزه‌هاي كاري خود سرآمدند. دوستاني كه هريك در اداره و سازماني سرگرم كارند. گاه و بي‌گاه فرصت مجالستي كه پيش مي‌آيد، ترجيع‌بند سخنان اغلب آنها اين است؛ «مديران ما طالب و هواخواه نيرويي نيستند كه از جان و دل براي پيگيري وظايفش مايه بگذارد.» من اغلب اين سخنان را ناشي از برخي افراط و تفريط‌ها قلمداد مي‌كردم. اما خبر عزل «احمد توكلي» از رياست مركز پژوهش‌هاي مجلس، آن هم به اين دليل، برايم شكي باقي نگذاشت كه گويا آن بندگان خدا چندان بيراه هم نمي‌گويند. وقتي مديري باسابقه و دقت‌نظر جناب آقاي لاريجاني، چنين رويه‌اي را ترجيح دهد، بديهي است مديران پايين‌دستي به وجه‌اولي با نيروهاي تحت‌امرشان چنين رفتارهايي خواهند كرد. مگر توكلي بيكار است يا از سر تفريح و لجبازي با دولت طرف مي‌شود؟ اگر مابقي نمايندگان در مجلس هشتم، همت او را داشتند، آن وقت اين بنده خدا اينگونه تك نمي‌افتاد و شما جناب آقاي لاريجاني، مجبور نمي‌شديد، هرچند هفته و ماه يك‌بار آستين بالا بزنيد و قانوني را به‌سبب بي‌اعتنايي دولت، خودتان به دستگاه‌هاي اجرايي ابلاغ كنيد! به‌‌جاي آنكه به چنين نماينده‌اي كه اينسان دلسوزانه با جان و دل كارش را دنبال كرده پاداش بدهيد و تشويقش كنيد، تنزل رتبه‌اش مي‌دهيد؟ هيهات!

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.