• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , بین الملل » اغلب دموکرات‌ها از اوباما ناامید شده‌اند
  کد خبر : 646465

  اغلب دموکرات‌ها از اوباما ناامید شده‌اند

  اغلب دموکرات‌ها از اوباما ناامید شده‌اندReviewed by Farnaz on Jul 17Rating: به نقل از پرس تی وی، ديويد مکري، نويسنده امريکايي، گفت: “به تازگي صحبت‌هاي زيادي درباره شرايط جاري در واشنگتن، درباره قطب‌بندي ميان احزاب مطرح شده است.” وي در ادامه بيان کرد: “بسياري از دموکرات‌ها از رئيس جمهوري که مدام درباره خط مشي و…

  اغلب دموکرات‌ها از اوباما ناامید شده‌اندReviewed by Farnaz on Jul 17Rating:

  به نقل از پرس تی وی، ديويد مکري، نويسنده امريکايي، گفت: “به تازگي صحبت‌هاي زيادي درباره شرايط جاري در واشنگتن، درباره قطب‌بندي ميان احزاب مطرح شده است.”

  وي در ادامه بيان کرد: “بسياري از دموکرات‌ها از رئيس جمهوري که مدام درباره خط مشي و برنامه براي تغيير صحبت مي‌کند نااميد هستند. در حقيقت احتمالا به همين دليل پيروز شد. او بسيار به آن‌چه مي‌تواند انجام شود مشتاق بود و همان‌طور که همه مي‌دانند کار زيادي انجام نشده است.”

  اين نويسنده همچنين در ادامه گفت: “سوالي که هر کسي مي‌پرسد اين است که اين تقصير اوست يا سيستم يا خود واشنگتن؟ او اخيرا در پاسخ گفت که سيستم مقصر است که اين بحث در خود واشنگتن مطرح شد.”

  مکري افزود که حزب جمهوري‌خواه سعي داشت در هر مقطعي مانع باراک اوباما، رييس جمهور امريکا شود.

  اين نويسنده همچنين تصريح کرد که مردم به تدريج دريافتند که هيچ کاري انجام نشده است و “اين امر کمي نگران‌کننده و هشدارهنده است. بخشي از آن سياست‌هاي منسوخ هستند و شما آن‌ها را در هر جايي مي‌بينيد. هر جايي که احزاب مخالف داريد وقوع چنين رخدادهاي را شاهد هستيد. اما اين‌جا کمي نگران‌کننده است؛ چرا که هيچ چيزي رخ نداد و بايد به حرف‌ها اوباما گوش داد زيرا بسيار تامل‌برانگيز هستند.”

  رئيس جمهوري امريکا، در گفت‌و‌گويي غيرزنده با شبکه تلويزيوني سي‌بي‌اس که روز يک‌شنبه پخش شد، فضاي سياسي حاکم بر واشنگتن را به شکنندگي چهار سال قبل توصيف و به شکست سياست‌هاي‌ خود در تغيير جو سياسي در واشنگتن اعتراف کرد.

  اوباما گفت: “اگر از من بپرسيد چيزي که بيشتر از همه در چهار سال اخير مرا مايوس کرده، نخواهم گفت که سختي کار يا تصميم گيري‌ها يا کندي کار بوده است. آن چه مرا سرخورده کرده، اين بوده که نتوانستم جو حاکم بر واشنگتن را تغيير بدهم به طوري که بتواند احساس و خواست واقعي مردم عادي را چه دموکرات، چه جمهوري‌خواه و چه افراد مستقل انعکاس دهد. به نظر من آن‌ها فقط مي‌خواهند که رهبر کشورشان مشکلات‌شان را حل و فصل کند.”

  اوباما، همچنين وعده داد در صورت پيروزي دوباره در انتخابات، به تلاش‌ها براي بهبود اوضاع نابسامان اقتصادي و بهبود وضعيت طبقه متوسط جامعه ادامه دهد.

  رئيس جمهوري امريکا يادآورشد:” مهم‌ترين مساله‌اي که ما با آن روبه‌رو هستيم چگونگي بنيان اقتصادي است که اقشار متوسط در آن توانمند و رو به رشد باشند و آن‌هايي که براي کار سخت مصمم هستند بتوانند به سطح قشر متوسط راه يابند.”

  هفته‌نامه آلماني اشپيگل نيز هفته گذشته با انتشار تحليلي نوشت، شانس پيروزي دوباره اوباما در انتخابات بسيار ضعيف است چرا که وي نتوانسته است به وعده‌هاي انتخاباتي خود عمل کند.

  اشپيگل در اين مقاله از بحران اقتصادي امريکا به عنوان اولين مانع در روند مبارزه انتخاباتي وي نام برد. اين درحالي است که عملکرد اوباما در حل و فصل بحران روزافزون بيکاري و سرخوردگي گسترده در ميان شهروندان امريکايي که جنبش گسترده تصرف وال استريت را موجب شد، ضعيف ارزيابي شده است.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.