• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » دارندگان آیفون سیم کارت رایتل نخرند
  کد خبر : 645984

  دارندگان آیفون سیم کارت رایتل نخرند

  دارندگان آیفون سیم کارت رایتل نخرندReviewed by Aryan on Jul 17Rating: امکان تماس تصویری سیم‌کارت‌های رایتل برای گوشی‌های آیفون وجود ندارد. یکی از کارشناسان بخش راهنمای مشترکان رایتل در پاسخ به خبرنگار ما که جویای چگونگی اتصال تصویری بین دو گوشی آیفون شده بود گفت که متاسفانه امکان تماس تصویری این اپراتور برای گوشی‌های آیفون…

  دارندگان آیفون سیم کارت رایتل نخرندReviewed by Aryan on Jul 17Rating:

  امکان تماس تصویری سیم‌کارت‌های رایتل برای گوشی‌های آیفون وجود ندارد.

  یکی از کارشناسان بخش راهنمای مشترکان رایتل در پاسخ به خبرنگار ما که جویای چگونگی اتصال تصویری بین دو گوشی آیفون شده بود گفت که متاسفانه امکان تماس تصویری این اپراتور برای گوشی‌های آیفون وجود ندارد.

  گفتنی است مهم‌ترین ویژگی سیم‌کارت‌های رایتل یا اپراتور سوم دارا بودن امکان تماس تصویری است و جالب آنکه این اپراتور در برخی از تبلیغات خود تصویری را نشان می‌دهد که دو نفر در حال مکالمه با گوشی آیفون با یکدیگر هستند.

  این تبلیغ به مخاطب این‌گونه القا می‌کند که گوشی آیفون که هم‌اکنون در اختیار جمع قابل توجهی از افراد است امکان تماس تصویری از طریق این اپراتور را دارد و در هیج جای سایت این اپراتور لیست گوشی‌های پشتیبانی‌کننده از سیستم مکالمه تصویری مشخص نشده است. به این ترتیب خریداران بسیاری از گوشی‌ها نمی‌دانند که گوشی آنها از مکالمه تصویری رایتل پشتیبانی می‌کند یا خیر.

  به گزارش دنیای اقتصاد، کارشناس بخش راهنمای مشتریان رایتل در پاسخ به پرسش دیگری که تماس تصویری این اپراتور کدام تلفن‌ها را پشتیبانی می‌کند گفت:‌ “ما حق نداریم که اسامی گوشی‌های پشتیبانی‌کننده را اعلام کنیم چون باعث تبلیغ آنها می‌شود، اما این را می‌توانیم بگوییم که هیچ‌کدام از رده‌های آیفون (آیفون ۴ اس، آیفون ۴ و آیفون ۳ جی اس) از امکان مکالمه تصویری رایتل پشتیبانی نمی‌کنند.”

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.