• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » کاسپرسکی:ما احتیاج به پلیس بین المللی اینترنت داریم!
  کد خبر : 6454

  کاسپرسکی:ما احتیاج به پلیس بین المللی اینترنت داریم!

  کاسپرسکی:ما احتیاج به پلیس بین المللی اینترنت داریم!Reviewed by Aryan on May 22Rating: به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی تک اسپوت ،یوگنی کاسپرسکی در کنفرانس ۲۰۱۱ تیم های  اضطراری رایانه در استرالیا که در بین تاریخهای ۱۵ می تا ۲۰ می برگزار گردید در طی یک سخنرانی ایده تشکیل پلیس اینترپل اینترنت…

  کاسپرسکی:ما احتیاج به پلیس بین المللی اینترنت داریم!Reviewed by Aryan on May 22Rating:

  به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی تک اسپوت ،یوگنی کاسپرسکی در کنفرانس ۲۰۱۱ تیم های  اضطراری رایانه در استرالیا که در بین تاریخهای ۱۵ می تا ۲۰ می برگزار گردید در طی یک سخنرانی ایده تشکیل پلیس اینترپل اینترنت را ارائه کرد.

  کاسپرسکی می گوید:”در پنج سال گذشته ،جرایم اینترنتی در عصر طلایی خود بسر برده‌اند  و در حال حاضر تبهکاران اینترنتی در رده دوم سودآوری  بعد از قاچاقچیان مواد مخدر قرار دارند  و در نتیجه ما به اینترپول اینترنت احتیاج داریم تا یک همکاری بهتر بین سازمان‌های بین المللی برای مقابله با این گونه جرایم شکل گیرد.

  او در ادامه می‌گوید:”جرایم اینترنتی به نوعی با دنیای رایانه عجین شده  و مانند اینکه شما در سواحل استرالیا همیشه با کوسه ها دست و پنجه نرم کنید آیا دیگر جرات شنا کردن دارید!”.

  21

  او ادامه میدهد :” بسیاری از جرایم اینترنتی در کشورهای غیر انگلیسی زبان اتفاق می‌افتد زیرا پلیس این کشورها هرگز این جرایم را جدی نگرفته و هکرها در کمال آسایش این کار را انجام می‌دهند”.

  کاسپرسکی معتقد است که بزرگترین مانع در راه برخورد قاطع با جرایم اینترنتی عدم یک همکاری بین پلیس‌های جرایم اینترنتی در کشورهای مختلف است زیرا علاوه بر داشتن سازمان های مبارزه با جرایم رایانه‌ای باید یک پلیس اینترنت اینترپل تشکیل شود تا این همکاری بین المللی و همگانی شود .

  داشتن گذرنامه های اینترنتی و شناسه آنلاین یکی دیگر از عوامل جلوگیری از بروز جرایم اینترنتی از دید کاسپرسکی است .

  گفتنی است که شرکت نرم افزارهای امنیتی کاسپرسکی در سال ۱۹۹۷ تاسیس شد و اکنون این برند یکی از معتبر ترین برندها در صنعت نرم افزارهای امنیتی است.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • JERKJNMSZMN

   پس آنتی ویروس مسخرت به چه دردی میخوره!!!

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.