• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » درخواست مانوئل از رویانیان
  کد خبر : 642653

  درخواست مانوئل از رویانیان

  درخواست مانوئل از رویانیانReviewed by Farnaz on Jul 16Rating: مذاکرات مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با مانوئل ژوزه برای عقد قرارداد همچنان ادامه دارد و سرمربی پرتغالی تأکید کرده تا زمانی که 40 درصد قرار داد خود و دستیارانش به حسابش ریخته نشود برگه قرارداد را امضا نخواهد کرد. باشگاه پرسپولیس اگر چه برای پرداخت پول…

  درخواست مانوئل از رویانیانReviewed by Farnaz on Jul 16Rating:

  مذاکرات مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با مانوئل ژوزه برای عقد قرارداد همچنان ادامه دارد و سرمربی پرتغالی تأکید کرده تا زمانی که 40 درصد قرار داد خود و دستیارانش به حسابش ریخته نشود برگه قرارداد را امضا نخواهد کرد.

  باشگاه پرسپولیس اگر چه برای پرداخت پول قرارداد مانوئل مشکلی ندارد اما واقعیت امر این است که مربی پرتغالی شماره حسابی در اروپا به رویانیان داده و خواسته پول به قیمت دلار روز دنیا فقط به همان حساب ریخته شود. گویا به خاطر تحریم های سیاسی و شرایط کنونی کشور، رویانیان هنوز نتوانسته مبلغ مذکور را به حساب ژوزه در اروپا بریزد و به این علت در عقد قرارداد او تأخیر به وجود آمده است.

  البته مدیر عامل پرسپولیس به مانوئل قول داده ظرف یکی، دو روز آینده مبلغ مذکور را که 40 درصد قرار داد ژوزه و دستیارانش است، به حساب این مربی ریخته تا او با حضور در هیئت فوتبال استان تهران قراردادش را ثبت کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.