• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » رئیس جمهور از برخی اقدامات نیروی انتظامی انتقاد کرد !
  کد خبر : 642498

  رئیس جمهور از برخی اقدامات نیروی انتظامی انتقاد کرد !

  رئیس جمهور از برخی اقدامات نیروی انتظامی انتقاد کرد !Reviewed by Aryan on Jul 16Rating:   رئیس جمهور در اجلاس روسای آموزش و پرورش سراسر کشور از برخی اقدامات اخیر نیروی انتظامی انتقاد کرد و اجرای برنامه های تربیتی زیربنایی را خواستار شد. “محمود احمدی نژاد” پس از رونمایی از کتب درسی پایه دوم و…

  رئیس جمهور از برخی اقدامات نیروی انتظامی انتقاد کرد !Reviewed by Aryan on Jul 16Rating:

   

  رئیس جمهور در اجلاس روسای آموزش و پرورش سراسر کشور از برخی اقدامات اخیر نیروی انتظامی انتقاد کرد و اجرای برنامه های تربیتی زیربنایی را خواستار شد.

  “محمود احمدی نژاد” پس از رونمایی از کتب درسی پایه دوم و ششم ابتدایی گفت: چه اشکالی دارد در این کتب غذاهای ایرانی معرفی شود.
  وی افزود: به جای اینکه نیروی انتظامی برود سالنی را، سینما یا مراسمی را ببندد؛ اینطور نمی شود؛ بهتر است آثار یا غذاهای خودمان را ارائه دهیم تا بچه ها و جوانان ما آنها را انتخاب کنند.

  رئیس جمهور گفت: اگر ارزشهای الهی آموزش داده شود 99 و 99 صدم درصد از جوانان ما آنها را انتخاب می کنند.
  احمدی نژاد افزود: چرا نباید لباس های ایرانی و آداب و رسوم ما در کتب درسی به دانش آموزان معرفی شود؛ هر چند اینها در کتب درسی وجود دارند اما باید پررنگ شود.وی گفت: نباید برویم دنبال کارهای سطحی بلکه باید پایه درست شود؛ زمانی که همه یاد بگیرند روزی حلال بخورند دیگر نیازی نیست که این قدر در خیابانها برخورد کنیم.رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: من زمانی گفتم روزی حلال که نباشد همه چیز بر هم می ریزد یا بحث مبارزه با ربا را مطرح کردم؛ البته پاکش کردند.

  احمدی نژاد با بیان اینکه محیط آموزش و پرورش و مدارس ما باید شاد و پرنشاط باشد گفت: اصلا ارزشهای الهی بر خلاف تبلیغات بعضی ها که از مسیر منحرف شده اند، در محیطی محقق می شود که انسانها عالم، آزاد، شجاع و عمیق باشند.وی خطاب به روسای آموزش و پرورش سراسر کشور با بیان اینکه کاری به هیاهوهای سیاسی اطراف محیط کاری تان نداشته باشید افزود: آقای حاجی بابایی در هیئت دولت است و می داند برخی ها برای یک پست همه کشور را فدا می کنند.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.