• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , دانشگاه » نظر استاد قرائتی درمورد تفکیک جنسیتی در دانشگاه ها
  کد خبر : 641134

  نظر استاد قرائتی درمورد تفکیک جنسیتی در دانشگاه ها

  نظر استاد قرائتی درمورد تفکیک جنسیتی در دانشگاه هاReviewed by Aryan♥ on Jul 16Rating: حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی با دفاع از مسئله تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌ها، تحقق این موضوع را مثبت ارزیابی کرد.به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی با حضور در اولین نشست هماهنگی تشکل‌های اسلامی دانشجویی دانشگاه‌های سراسر…

  نظر استاد قرائتی درمورد تفکیک جنسیتی در دانشگاه هاReviewed by Aryan♥ on Jul 16Rating:

  حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی با دفاع از مسئله تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌ها، تحقق این موضوع را مثبت ارزیابی کرد.
  به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی با حضور در اولین نشست هماهنگی تشکل‌های اسلامی دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور در جمع دانشجویان و فعالین تشکل‌های دانشجویی سخنرانی کرد.

   
  وی خطاب به فعالین دانشجویی گفت: سرمایه وجودی‌تان بسیار مهم است؛ چراکه حضرت علی نیز می‌فرمایند قیمت شما بهشت است، پس خود را ارزان نفروشید.

   
  وی افزود: آیا می‌توانید به صراحت بگویید که هر چه دانشگاه‌ها در جامعه بیشتر باشند آن جامعه دین‌دار‌تر است؟ پس باید هم به خود سازی روی بیاورید و هم به پاک سازی و علم‌های بیهوده را از دانشگاه‌ها خارج کنیم.

   
  وی سپس با اشاره به مسئله تفکیک جنسیتی دانشگاه‌ها گفت: در جلسه‌ای که با حضور مسئولان دانشگاه‌های دولتی و آزاد دعوت شدم، قرار شد در خصوص اسلامی کردن دانشگاه‌ها سخنرانی کنم.

   
  قرائتی افزود: در آنجا گفتم آیا نمی‌توانید کاری کنید که به طور مثال دختر‌ها صبح درس بخوانند و پسرها بعد از ظهر و آیا لزومی دارد که دانشجویان ما در دانشگاه‌ها به صورت مختلط تحصیل کنند.

   
  قرائتی با دفاع از مسئله تفکیک جنسیتی دانشگاه‌ها گفت: چرا این طور است که فرزندان ما در مقطع دبستان، راهنمایی و دبیرستان، به صورت مجزا تحصیل می‌کنند اما در مقطع دانشگاه که شهوت جوانان اوج می‌گیرد باید مختلط باشند.

   
  وی با تاکید کار آمد بودن علم گفت: ما 4 نوع تجاوز داریم؛ تجاوز به مال، جان، ناموس، و آبرو اما به تحقیق می‌توانیم بگوییم که بیشترین تجاوز به آبروی مردم شکل می‌گیرد اما هیچ حقوقدانی برای این مسئله قانونی وضع نکرده است.

   
  قرائتی خطاب به تشکل‌های دانشجویی گفت: قرآن و نماز را محور کارهای قرار دهیم و حتی فعالیت‌های سیاسی‌تان را نیز با محوریت قرآن انجام دهید؛ در بخش‌های فرهنگی نیز توجه خودتان را به کارهای ماندگار معطوف کنید.

   
  وی با تاکید بر وجود عیب‌ها و نواقص مختلف احتمالی در نظام اسلامی گفت: توجیه کردن این عیب‌ها نوعی حماقت است و تضعیف کردن نظام نیز قطعا جنایت است اما وظیفه و رسالت شما فعالین دانشجویی تکمیل نواقص و عیب‌ها است.

   
  قرائتی با اشاره به انتخابات تشکل‌ها و حتی انتخابات کشوری گفت: کسی که می‌بیند فرد با ارزش و بالاتری وجود دارد اما از فرد بی ارزش‌ترین حمایت می‌کند و او را انتخاب می‌کند؛ به خدا مومنین و به پیغمبر خدا خیانت کرده است.

   
  وی در پایان با اشاره به مسئله ازدواج دانشجویان گفت: انسان‌ها از دو ناحیه مهم غفلت و شهوت ضربه می‌خورند که دوای غفلت نماز است و دوای شهوت ازدواج است و لذا باید هموار سازی ازدواج دانشجویان اقدامات موثری را انجا دهیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • یکی یه دونه دختر کلاس

   جدا کنید من از خدامه اگه تونستین!
   کارشناسی ارشدم یک نفر تو کلاس دخترم!بقیه پسرن!
   واقعا میتونید؟
   وقتی امکانش نیست حرف نزنید.

  • ابراهیم

   تفکیک جنسیتی به ضرر همه است… این کار و بکنید تا عواقب بدش و ببینید.. مطمئنم کار خوبی نیست.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.