• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » هزینه روزانه هر پناهنده برای دولت چه قدر است؟
  کد خبر : 638390

  هزینه روزانه هر پناهنده برای دولت چه قدر است؟

  هزینه روزانه هر پناهنده برای دولت چه قدر است؟ Reviewed by Farnaz on Jul 15Rating: سید محمد تهوری قبل از ظهر یکشنبه در مراسم افتتاحیه ساختمان اداری اتباع و مهاجرین خارجی استان، با بیان اینکه هزینه روزانه هر افغانی برای دولت چهار تا پنج دلار است، اظهار داشت: اتباع خارجی ایران آهنگ بازگشت را در…

  هزینه روزانه هر پناهنده برای دولت چه قدر است؟ Reviewed by Farnaz on Jul 15Rating:

  سید محمد تهوری قبل از ظهر یکشنبه در مراسم افتتاحیه ساختمان اداری اتباع و مهاجرین خارجی استان، با بیان اینکه هزینه روزانه هر افغانی برای دولت چهار تا پنج دلار است، اظهار داشت: اتباع خارجی ایران آهنگ بازگشت را در ذهن خود داشته باشند.

  مشاور وزیر و مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور با بیان اینکه محفل انس با قرآن در جمع اتباع برگزار و از برکات قرآن بهره مند شوند، اضافه کرد: رویکرد نظام و امور اتباع و مهاجرین خارجی بر این است که ما بهترین خدمات را به اتباع خارجی ارائه دهیم.

  وی گفت: رسانه های بیگانه می گویند ما تبعیض قائل می شویم و خدمات نمی دهیم این سئوال را باید از اتباع خارجی پرسید که سطح ارائه خدمات چگونه است.

  وی تصریح کرد: در بحث فضاهای آموزشی در سال گذشته 280 هزار نفر در سطوح مختلف به امر تحصیل مشغول بوده اند.

  مشاور وزیر و مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور افزود: هزینه عمومی یک پناهنده روزانه 4 تا 5 دلار است که دولت هزینه می کند.

  وی ادامه داد: کار ما بر اساس کنوانسیون و چارچوب قانون دنیا نیست بلکه بر مبنای دینی خود عمل می کنیم و مردم افاغنه را بخشی از مردم خود می دانیم.

  تهوری گفت: در یک مقطعی بیش از دو میلیون عراقی وارد کشور ما شدند در صورتی که همین مردم با ما می جنگیدند ولی آنها را پذیرفته ایم.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.