• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » تخريب خانه‌ يك جن‌گير در غرب كشور
  کد خبر : 6374

  تخريب خانه‌ يك جن‌گير در غرب كشور

  تخريب خانه‌ يك جن‌گير در غرب كشورReviewed by Aryan on May 22Rating: خانه يك جن گير در يكي از شهرهاي غربي كشور تخريب مي شود. به گزارش آتي نيوز “ع _ ر ” كه 48 سال دارد در اعترافات خود گفته است با اعمال و رفتاري وهن آميز قدرت تسلط بر اجنه را بدست اورده…

  تخريب خانه‌ يك جن‌گير در غرب كشورReviewed by Aryan on May 22Rating:

  خانه يك جن گير در يكي از شهرهاي غربي كشور تخريب مي شود.

  به گزارش آتي نيوز “ع _ ر ” كه 48 سال دارد در اعترافات خود گفته است با اعمال و رفتاري وهن آميز قدرت تسلط بر اجنه را بدست اورده و از اين طريق براي تعدادي از افراد بخت گشايي و…. مي كرده است.

  اين فرد كه سال گذشته دستگير شد با يكي از دخترانش زندگي مي كرده و اين دختر يازده ساله نيز در اعترافاتش گفته كه بارها اجنه هايي را با اشكال بسيار وحشتناك در خانه خود ديده و بسيار وحشت كرده است. اين دختر يازده ساله كمك خواسته كه وي را از چنگ پدر خود نجات داده و به يك مكان امني انتقال داده شود.

  بنا به گزارش آتي نيوز دو فرزند و همسر اين جن گير سالهاي قبل از اين خانه فرار وبه مكان نامعلومي رفته اند.

  گزارش آتي نيوز مي افزايد كه اين دختر يازده ساله شناسنامه نداشته و حق درس خواندن هم نداشته است و نام وي هم توسط پدرش “نازله بالله “! ناميده مي شود.

  “ع _ ر ” با يك يهودي بنام شمعون در ارتباط نزديك بوده و با اين يهودي مسافرتهايي هم داشته است.

  اين جن گير در حالي دستگير شد كه در حال احضار جن براي بخت گشايي يك زن جوان بوده و بقول خودش وضعيت نامناسب پوشش زن را توجيه كار خود دانسته و عنوان نموده كه در حال نوشتن اوراد بر روي بدن آن زن بوده است!

  خانه 5 طبقه اين جن گير بدليل موارد امنيتي و وجود طلسمات احتمالي و بنا به درخواست مقامات امنيتي و موافقت هاي مربوطه بزودي تخريب خواهد شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.