• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون » افتتاح مرکز تماس با مشتریان گروه خودروسازی سایپا
  کد خبر : 632315

  افتتاح مرکز تماس با مشتریان گروه خودروسازی سایپا

  افتتاح مرکز تماس با مشتریان گروه خودروسازی سایپا Reviewed by Aryan on Jul 10Rating: نخستین مرکز تماس جامع و یکپارچه مشتریان با بکارگیری از مدرن ترین فناوری ها و فرایندهای طراحی شده توسط کارشناسان داخلی در گروه خودروسازی سایپا افتتاح شد. رضایت مشتریان و ایجاد وفاداری در آنها، ارتقا و تسهیل مجدد فرایندهای تجاری گروه،…

  افتتاح مرکز تماس با مشتریان گروه خودروسازی سایپا Reviewed by Aryan on Jul 10Rating:

  نخستین مرکز تماس جامع و یکپارچه مشتریان با بکارگیری از مدرن ترین فناوری ها و فرایندهای طراحی شده توسط کارشناسان داخلی در گروه خودروسازی سایپا افتتاح شد. رضایت مشتریان و ایجاد وفاداری در آنها، ارتقا و تسهیل مجدد فرایندهای تجاری گروه، افزایش سرعت پاسخگویی به مشتریان، ارتقای کیفیت پاسخگویی به مشتریان، سهولت دسترسی مشتریان به شرکت های گروه از جمله ویژگی های مرکز تماس جامع و یکپارچه مشتریان ذکر شده است.
   
  به گزارش سایپانیوز مرکز تماس یکپارچه گروه خودروسازی سایپا با ویژگی هایی از قبیل چندرسانه ای بودن جهت دریافت و ثبت و پیگیری کلیه امور مشتریان سایپا، پاسخ گویان آزموده و آموزش دیده جهت پاسخگویی به مشتریان، ایجاد دبیرخانه حرفه ای و جامع در سطح گروه جهت پیگیری و حل مشکلات مشتریان، طراحی و مهندسی فرایندسازی کلیه امور مشتریان جهت بالابردن کارایی، اثربخشی، و بازدهی پاسخگویان و به کارگیری مدرن ترین فناوری های سخت افزاری، نرم افزاری، شبکه های اطلاعاتی و مخابراتی فعالیت خواهد کرد.

  بر اساس این گزارش حذف فرایندهای موازی، جلوگیری از تعدد پروندهای شکایتی در سطح گروه، جاری سازی مدیریت فرایند یکپارچه در سطح فرایند تجاری گروه، افزایش حس تعهد در میان سازمان و  کارکنان، یکپارچه سازی کانال های ارتباط با مشتریان و تسهیل فرایندهای تجاری و ارتقای سوددهی از دستاوردهای این مرکز خواهد بود.

  همچنین افزایش رضایت مشتریان و ایجاد وفاداری در آنها، ارتقا و تسهیل مجدد فرایندهای تجاری گروه، افزایش سرعت پاسخگویی به مشتریان، ارتقای کیفیت پاسخگویی به مشتریان، سهولت دسترسی مشتریان به شرکت های گروه از جمله ویژگی های مرکز تماس جامع و یکپارچه مشتریان ذکر شده است.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.