• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » تجاوز جنسی عضو ارشد ( بهرام رضایی ) کمیته رهبری کومله + عكس
  کد خبر : 6292

  تجاوز جنسی عضو ارشد ( بهرام رضایی ) کمیته رهبری کومله + عكس

  تجاوز جنسی عضو ارشد ( بهرام رضایی ) کمیته رهبری کومله + عكسReviewed by Aryan on May 21Rating: وحشيانه گروهك كثيف كومله از اول انقلاب تا به حال آن قدر زياد و بي شمار است كه عدد و ارقام آن از حساب‌ها خرج شده است. به گزارش بولتن، کومله‌ای که مدعی دفاع از حقوق زنان…

  تجاوز جنسی عضو ارشد ( بهرام رضایی ) کمیته رهبری کومله + عكسReviewed by Aryan on May 21Rating:

  وحشيانه گروهك كثيف كومله از اول انقلاب تا به حال آن قدر زياد و بي شمار است كه عدد و ارقام آن از حساب‌ها خرج شده است.

  به گزارش بولتن، کومله‌ای که مدعی دفاع از حقوق زنان است، کومله‌ای که یکی از محورهای شعاریش دفاع از تساوی حقوق زن و مرد است، کومله‌ای که اسلام را به خشونت جنسی علیه زن محکوم می‌کند، کومله‌ای که جز فساد، جز قتل جز جنایت علیه بشریت ارمغان دیگری برای مردم کردستان به همراه نداشته است، کومله‌ای که در اقدامی وقیحانه و بی شرمانه به زنانی که با هزاران آرزو و امید، فریب این گروهک و شعارهایشان را می‌خورند، تعرض می‌کند، کومله‌ای که زنان را از کردستان تشویق به خیانت به شوهران خود و پناه بردن به اردوگاه کومله می‌کنند، این بار نیز برای چندمین بار در جنایتی غیر انسانی دختری را مورد تعرض جنسی قرار دادند.

  اين كار توسط سردسته اين گروهك يعني بهرام رضايي انجام شده است. البته اين اولين اقدام كثيف اين شخص نيست. بهرام رضایی چهره شناخته شده و تروریستی اين گروهك كسي است که بارها رزمندگان اسلام را به صورت بيرحمانه‌اي به شهادت رسانده است. بارها به زنان زیادی تعرض کرده و علی رغم اینکه این زنان متاهل بوده‌اند در مقابل دستان بسته همسرانشان، وحشیانه به آنان تجاوز کرده است. حتی سال قبل به زنی در مقابل چشمان کودک 5 ساله اش تعرض کرد. و این بار دختری دیگر بنام «سهیلا نوری» معروف به سیران را مورد تعرض جنسی قرار داد.

  سهیلا نوری طی نامه‌ای پر از حزن و اندوه، دیگر نتوانست تحمل کند و پرده از اين راز و ماهيت كثيف رضايي و كومله برداشت. اين دختر بيچاره، به خاطر اين عمل تصميم به خودکشی گرفته است. يقينا در صورت انجام چنين عملي (خداي ناكرده) مسئوليت آن بر عهده بهرام رضایی و گروهك کومله است.

  در اینجا توجه شما خوانندگان عزیز را به خواندن این نامه جلب می‌نمایيم. این عین نامه ارسالی از سهیلا نوری عضو فریب خورده گروهک تروریستی کومله که مدعی دفاع از زن و کرامت زن است می‌باشد . قضاوت را بر عهده شما می‌گذاريم:

  مدیریت محترم وب سایت سیاسی افشاگري كومله 1917 با احترام:

  يك حقيقّت تلخ از كومله  جناح (عمر ايلخانى زاده)

  لازم دانستم كه براى يك بار هم شده حقيقّتى را افشا كنم كه سال‌هاست من اسير آنم، و بر خلاف ميلم هر روز اين حقيقّت تلخ تكرار ميشود.

  سرآغاز حقيقّت تلخ از آنجا شروع شد كه من هم مثل قربانيان قبلى و كنونى به كومله ملحق شدم. در روزهاى اوايل ورودم شبى از سوى يكى از مسؤلين جانى به  نام بهرام رضائى به اطاقش دعوت شدم و يك ليوان شربت مخلوط به قرص (واليوم) تعارف كرد و من هم از روى بى اطلاعى شربت را خوردم كه بعد از مدتى كمى واليوم كار خودش را كرد و خوابم برد و بعدها مورد هجوم تعرض جنسى خواسته هاى شيطانى بهرام رضائى شدم و براى مدتى و ناخواسته در تصاحب بهرام بودم. و اين شيوه عملكرد هر روز مرا به نوعى تعذيب مي داد.البته جهت محض اطلاع شما تنها من نبودم كه قربانى خواسته هاى ددمنشانه مسؤلين كومله باشم متأسفانه تمام زنانى كه در آنجا بودند قربانى اين عملكرد مسؤلين به نام مدافع حقوق زنان بودند.

  كومله از لحاظ اقتصادى و مالى در وضعيت بدى قرار دارد و براى جبران اين وضعيت، تن به هر كارى مى زند.به عنوان نمونه عده اى از دختران كه يكى از آنان من باشم به درخواست كومله مى بايستى تن به كار تن فروشى مى داديم تا شايد كمى از مشكلات مالى شان حل شود.كه در همين راستا در شهر سليمانيه (كردستان عراق) از طريق هتلها بر خلاف ميل اغلب ما تن به اين كار داديم. و به مدت شش ماه ادامه داشت تا اينكه از طريق نيروهاى امنيتى سليمانيه كشف و بازداشت شديم .و بعد از سه ماه زندانى علاوه براينكه آزاد شديم از طريق كومله راهى شهر اربيل شديم. و در آنجا از طريق آرام مدرسى، كه مسؤل كميته اربيل كومله بود با يك سرى زنان تن فروش كه همه شان عضو كومله هستند آشنا شديم كه در هتلهاى مدرن اربيل كار ميكردند. و اكنون اين زنان بنا به قولى كه كومله به آنان داده كه به محض اينكه بحران مالى كومله بهبود يابد آنانرا به خارج ميفرستد (البته همه اينها خالى بندى است). و اين است حقوق زن از ديد كومله.

  سهيلا نورى معروف به سيران اهل مريوان و مقيم اربيل

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • سعید.ارومیه

   به خدا ضرباتی که اینا به ایران تو زمان جنگ زدن هیچ کس نزد

  • اسماعیل--ba

   رسوائی بدین شیرینی دیگر نمیشود..

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.