• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سینما و تلویزیون , فرهنگی و هنری » سینمای قبل از انقلاب یادت به خیر!
  کد خبر : 627655

  سینمای قبل از انقلاب یادت به خیر!

  سینمای قبل از انقلاب یادت به خیر!Reviewed by Aryan♥ on Jul 7Rating: گزارشگر شبکه من وتو که از یکی از فیلم های ضدایرانی گزارش تهیه می کرد، جای فیلم هایی که زنان داخل حمام را نشان بدهند را در سینمای ایران خالی دانست!این گزارشگر در این زمینه گفت: «الآن سی سال است که فیلم های…

  سینمای قبل از انقلاب یادت به خیر!Reviewed by Aryan♥ on Jul 7Rating:

  گزارشگر شبکه من وتو که از یکی از فیلم های ضدایرانی گزارش تهیه می کرد، جای فیلم هایی که زنان داخل حمام را نشان بدهند را در سینمای ایران خالی دانست!
  این گزارشگر در این زمینه گفت: «الآن سی سال است که فیلم های خارجی نگاه می کنیم. غربی ها و خارجی ها درباره 500 سال، 100 سال گذشته شان فیلم ساخته اند ولی ما یک فیلم درست و حسابی در زمان مصدق نداریم. یک فیلم درست و حسابی که در زمان مصدق زن ها را در حمام به این شکل[!!] به ما نشان بدهد نداریم.
  وی که متوجه شده بود بلندپروازی اش از حد گذشته است اینگونه ادامه داد: «یا حتی خیلی ساده تر؛ یک فیلم درست و حسابی که زن ها را بدون حجاب در زمان مصدق نشان بدهد نداریم.»
  گزارشگر من وتو در ادامه حسرت خود را به خاطر نبود سینمای مبتذل و مستهجن و غیراخلاقی در ایران اینگونه نشان داد: «چقدر دلم برای چنین سینمایی [در ایران] تنگ است! چرا من نباید چنین سینمایی در کشور خودم داشته باشم؟!

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.