• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » رستورانی که مشتریان را جریمه می‌کند
  کد خبر : 627629

  رستورانی که مشتریان را جریمه می‌کند

  رستورانی که مشتریان را جریمه می‌کندReviewed by Aryan♥ on Jul 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از RTL ، رستوران ژاپنی فوجی یاما در شهر لوویه فرانسه برای جلوگیری از اسراف کاری، مشتریانی که ظرف غذایشان را تمام نکرده و بشقابشان خالی نشده باشد را پنج یورو جریمه می کند.در بالای بوفه رستوران فوجی یاما…

  رستورانی که مشتریان را جریمه می‌کندReviewed by Aryan♥ on Jul 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از RTL ، رستوران ژاپنی فوجی یاما در شهر لوویه فرانسه برای جلوگیری از اسراف کاری، مشتریانی که ظرف غذایشان را تمام نکرده و بشقابشان خالی نشده باشد را پنج یورو جریمه می کند.
  در بالای بوفه رستوران فوجی یاما نوشته ای نصب شده که در آن به مشتریان به وضوح هشدار می دهد : “مشتریان این رستوران ژاپنی حق اسراف کردن را ندارند. برای هر غذایی که نیمه تمام بماند پنج یورو در صورت حساب شارژ خواهد شد”.
  صاحب رستوران می گوید: ” مردم بیش از اندازه شکمشان غذا در بشقاب ریخته و سپس غذا را نیمه تمام می گذارند. ما ناگزیر پی مانده ها را در سطل زباله می ریزیم، این اسراف کاری است”.
  وی افزاید: ” دوست داریم مشتریان هر غذایی که علاقه دارند را برداشته اما به تناوب تا اینکه سیر شوند و چیزی در بشقابشان نماند. وقتی در مناطقی از جهان کودکان چیزی برای خوردن ندارند، اسراف صحیح نیست”.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • اصغر

   اسراف كار ناسپاس است و ثروت خود را به رخ مي كشه (اشراف نمائي مي كنه) و يكي از علل گراني و قحطي است چون بركت از روزي برداشته ميشه .

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.