• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل , سیاسی » کویت ایرانی ها را ممنوع الورود کرد
  کد خبر : 6273

  کویت ایرانی ها را ممنوع الورود کرد

  کویت ایرانی ها را ممنوع الورود کردReviewed by Aryan on May 21Rating: دولت کویت ورود اتباع ایرانی به این کشور را تحت هر بهانه و دلیلی تا اطلاع ثانونی ممنوع اعلام کرد. به گزارش عصر ایران به نقل از روزنامه کویتی الوطن، اداره کل مهاجرت کویت صدور هر نوع مجوز ویژه و ویزا برای سفر…

  کویت ایرانی ها را ممنوع الورود کردReviewed by Aryan on May 21Rating:

  دولت کویت ورود اتباع ایرانی به این کشور را تحت هر بهانه و دلیلی تا اطلاع ثانونی ممنوع اعلام کرد.

  به گزارش عصر ایران به نقل از روزنامه کویتی الوطن، اداره کل مهاجرت کویت صدور هر نوع مجوز ویژه و ویزا برای سفر خانوادگی، گردشگری، ویژه یا بازرگانی، همچنین پیوستن به خانواده خواه به همسر یا فرزندان و ویزاهای کار را برای شهروندان پنج کشور و از جمله ایران متوقف کرد.

  این پنج کشور، سوریه، عراق، ایران، پاکستان و افغانستان هستند و این ممنوعیت تا اطلاع بعدی معتبر است.

  یک منبع امنیتی درکویت نیز دراین باره گفت: دلیل این موضوع ، مسائل امنیتی است. به دلیل اوضاع این کشورها که با تظاهرات و مطالبات برای سرنگونی حکومت ها روبه رو هستند(!) شمار زیادی از شهروندان این پنج کشور مقیم کویت تلاش می کنند خویشاوندان یا دوستان خود را که ممکن است از سوی دولت های خود تحت تعقیب باشند یا ترس از بازداشت داشته باشند به کویت منتقل کنند لذا تا اطلاع بعدی از صدور ویزا برای ورود اتباع این کشور به کویت جلوگیری می شود.

  این منبع تاکید کرد این وضعیت موقتی است و در آینده ای نزدیک پس از برقراری امنیت در این 5 کشور، وضعیت قبلی صدور ویزا از سرگرفته می شود.

  در همین راستا وزارت کشور دستوراتی را برای ادارات مربوطه برای توقف صدور ویزای ورود به کویت برای اتباع 5 کشور یاد شده صادر کرده است و این دستور بدون هیچ استثنایی اجرایی می شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.