• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نشریه یالثارات : مشائی را دستگیر کنید
  کد خبر : 6196

  نشریه یالثارات : مشائی را دستگیر کنید

  نشریه یالثارات : مشائی را دستگیر کنیدReviewed by Aryan on May 21Rating: انصار حزب الله کل کشور در آخرین شماره تریبون رسمی خود از دستگاه های امنیتی بالاخص وزرات اطلاعات درخواست کرد که هر چه سریعتر مشائی را به دلیل اتهامات مالی و عقیدتی دستگیر کنید. به گزراش شفاف ، نشریه یالثارات الحسین در آخرین…

  نشریه یالثارات : مشائی را دستگیر کنیدReviewed by Aryan on May 21Rating:

  www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌

  انصار حزب الله کل کشور در آخرین شماره تریبون رسمی خود از دستگاه های امنیتی بالاخص وزرات اطلاعات درخواست کرد که هر چه سریعتر مشائی را به دلیل اتهامات مالی و عقیدتی دستگیر کنید.

  به گزراش شفاف ، نشریه یالثارات الحسین در آخرین شماره با تیتر یک کردن “مشائی را دستگیر کنید”، به تحلیل فراماسون بودن مشائی و جریان انحرافی پرداخت.

  در گزارش این هفته نامه به نقل از حجت الاسلام قاسم روانبخش آمده است:مباني فراماسونري در سخنان مشايي موج مي زند.

  بنابراين، مشايي شخص بسيار خطرناکي است که مشمول هشدار آيت‌الله مصباح يزدي مبني بر خطر ظهور يک فرقه جديد مي‌شود که حتي خطر آن در رده فرقه علي محمد باب است. چرا که بحث مطرح شده توسط وي مبني بر مديريت مستقيم امام زمان(عج) است و اين به معني نفي ولايت فقيه و ارتباط مستقيم با شخص امام‌ زمان(عج) است. اما يک نگراني که وجود دارد اين است که در آ‌ينده رئيس جمهور خدمات دولت خدمتگزار را منتسب به شخص مشايي کند و پس از آن تحت حمايت‌هاي خارجي که انجام خواهد گرفت شاهد آثار شوم و ناميمون آن باشيم.

  به گفته وی ارتباط و رفت و آمدهاي مشکوک وي در شرق و غرب عالم بايد توسط نيروهاي امنيتي زير نظر گرفته شود و انساد و مدارک آن جمع‌آوري شود تا خطري که نظام جمهوري اسلامي را تهديد مي‌کند را دفع کنند.

  در همین رابطه جواد کریمی نماینده مردم در مجلس نیز گفت:جواد كريمي قدوسي :دستگيريهاي اخير در راستاي هشدار آيت الله مصباح است .قطعا دستگيري‌هاي اخير براساس شواهد مستند که برپايه مراقبت‌هاي امنيتي به دست آمده انجام شده است. آنچه مسلم است مامورين امنيتي با اشراف به شواهد غيرقابل انکار در مقطع زماني فعلي که بسيار هم حساس است دست به يک سلسله دستگيري از افراد منتسب به جريان انحرافي زدند و فرصت فعاليت بيشتر از اين گروه گرفته شد. بنابراين بازداشت‌هاي اخير قطعا در راستاي هشدار آيت‌الله مصباح است لذا افرادي هم که در آينده‌اي نزديک دستگير خواهند شد در ادامه همين فرآيند و بر پايه اطلاعات دقيق و غيرقابل انکار در چنگ مامورين امنيتي خواهند افتاد.

  نيروهاي امنيتي هرچه سريعتر مشايي را دستگير كنند

  مشايي بذل و بخشش‌هايي در شهرستانها داشته که بر نيروهاي امنيتي پوشيده نيست. لذا بايد اثبات شود که توزيع پول و ارتباطات وي با آن سوي مرزها در چه راستايي بوده و چطور دولتي که براي مبارزه با فساد تشکيل شد شخصي وجود دارد که پول‌هاي کلاني در اختيار دارد و به واسطه آن اقدام به تشکيل شوراي راهبردي براي فتح مجلس کرده است. بنابراين، نيروهاي امنيتي بايد هر چه‌ سريع‌تر اقدام به دستگير اين شخص کنند چرا که اين مطالبه عمومي ملت ايران است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • ش

   من در تمام طول این انقلاب فقط یه رئیس جمهور رو قبول داشتم اونم رجایی که نه ریش داشت نه دک پز نه محافظ نه ماشین اخرین مدل در اینده ممکنه انگلیس مثل 28 مرداد یه سری حقایق رو رو شن کنه اینطور که به نظرم میامد حضور رجایی با این عقاید و مرام و خلوص برای هیچ کس قابل تحمل نبود

  • ش

   به یاثارت بگید طرف فکر همه جاشو کرده

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.